Isı Kademesi:
5 kademe
En Düşük Isı:
120 °C
En Yüksek Isı:
200 °C
Çap:
25 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik Turmalin
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok

Fakir Lyric Poem Saç Maşası Fiyatları

Fakir Lyric Poem 25 mm Saç Maşası İyonlu Seramik Kaplama 200C Profesyonel Bukle Maşası

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

1.090,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1090.89
Fakir Lyric Poem Saç Maşası Beyaz Rose Chrome 192088

Satıcı: Fakir Türkiye

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1259.00
Fakir Lyric Poem Saç Maşası - Beyaz Rose

Satıcı: MiniBuy

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1379.00
Fakir Lyric Poem 25 MM Saç Maşası beyaz

Satıcı: tanrisevendtm

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1399.00
Fakir Lyric Poem 25 MM Saç Maşası beyaz

Satıcı: fakirturkiye

1.549,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1549.90
Fakir Lyric Poem Saç Maşası Beyaz Rose Chrome

Satıcı: YEŞİLYURT GROUP

1.923,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 1923.17
Fakir Lyric Poem 25 Mm Seramik Saç Maşası

Satıcı: TAŞARAVM

2.000,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2000.10
Fakir 25 mm Saç Maşası Beyaz

Satıcı: Yeşilyurt

2.156,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 2156.75
Fakir 25 mm Saç Maşası Beyaz

Satıcı: TAŞARAVM

2.230,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 2230.03
Fakir Lyric Poem Saç Maşası Beyaz Rose Chrome 192088

Satıcı: TAŞARAVM

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2299.00
Lyric Poem Beyaz Rose Chrome Saç Maşası 2.351,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 2361.76

Fakir Lyric Poem Saç Maşası Fiyat Geçmişi

Fakir Lyric Poem Saç Maşası Temel Özellikleri

5 kademe
120 °C
200 °C
Çap:
25 mm
Seramik Turmalin
Var
Yok
Ekran:
Var

Fakir Lyric Poem Saç Maşası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Maşası
• Cihaz İşlevi Bukle Dalga
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 5 kademe
• En Düşük Isı 120 °C
• En Yüksek Isı 200 °C
• Hızlı Isınma Var
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Güç Gösterge Işığı Otomatik Kapanma

TASARIM

• Ekran Var
• Çap 25 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik Turmalin
• Kablo Uzunluğu 200 cm
• Renk Beyaz

Fakir Lyric Poem Saç Maşası İle En Çok Karşılaştırılan Saç Şekillendiriciler

Fakir Lyric Poem Saç Maşası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.