Isı Kademesi:
14 kademe
En Düşük Isı:
100 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Kaplama Malzemesi:
Keratin ve Turmalin
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Sesli Uyarı:
Yok
Kilit Sistemi:
Var

Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici Fiyatları

Fakir Lyric Voice Infrared Ve Ion Özellikli Saç Düzleştirici Beyaz

Satıcı: TAŞARAVM

1.324,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 1334.39
Fakir Lyric Voice Infrared Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: Fırsatlar alemi

1.283,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 1283.00
Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici - Beyaz

Satıcı: SEVGİDEKO

1.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1679.00
Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici beyaz

Satıcı: tanrisevendtm

1.709,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1709.10
Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici - Beyaz

Satıcı: Tanrıseven DTM

1.754,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1754.00
Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici

Satıcı: ersanhome

1.756,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 1756.55
Fakir Saç Düzleştirici Lyric Voice İnfrared Beyaz/Rose Chrome

Satıcı: ersanhome

1.782,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1782.51
Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici beyaz

Satıcı: electropoint

1.890,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1890.90
Fakir Lyric Voice Infrared Ve Ion Özellikli Saç Düzleştirici Beyaz

Satıcı: TAŞARAVM

2.166,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 2166.30
Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici

Satıcı: TAŞARAVM

2.415,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 2415.30
Fakir Lyric Voice Infrared ve Ion Özellikli Saç Düzleştirici Beyaz

Satıcı: YEŞİLYURT GROUP

2.466,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2466.00

Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

14 kademe
100 °C
230 °C
Keratin ve Turmalin
Var
Yok
Var
Ekran:
Var

Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 14 kademe
• En Düşük Isı 100 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• İyon Özelliği Var
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası Dönebilen Kablo Infrared Teknolojisi

TASARIM

• Ekran Var
• Kaplama Malzemesi Keratin ve Turmalin
• Kablo Uzunluğu 200 cm
• Renk Beyaz

Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici İle En Çok Karşılaştırılan Saç Şekillendiriciler

Fakir Lyric Voice Infrared Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.