Isı Kademesi:
3 kademe
En Yüksek Isı:
140 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Var

Fantom Jolie HS1600 Saç Düzleştirici (Mürdüm) Fiyatları

Fantom Jolie Hs 1600 Saç Düzleştirici Mürdüm

Satıcı: On8

6.524,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 6524.10
Fantom Jolie Hs1600 Hava Üflemeli Dijital Isı Göstergeli İyon Etkili Saç Düzleştirici Mürdüm

Satıcı: Rossel Premium

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 8599.00
Fantom Jolie Hs1600 Hava Üflemeli Dijital Isı Göstergeli İyon Etkili Saç Düzleştirici Mürdüm

Satıcı: BULUTTABUL

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8999.00
Fantom Jolie HS1600 Hava Üflemeli Dijital Isı Göstergeli Iyon Etkili Saç Düzleştirici Mürdüm

Satıcı: BULUTTABUL

9.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 9499.05
Fantom Jolie Hs1600 Hava Üflemeli Dijital Isı Göstergeli İyon Etkili Saç Düzleştirici Mürdüm

Satıcı: ON8

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 9500.00
Fantom Jolie Hs1600 Hava Üflemeli Dijital Isı Göstergeli İyon Etkili Saç Düzleştirici Mürdüm

Satıcı: Buluttabul

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 9899.00
Fantom Jolie HS1600 Hava Üflemeli Dijital Isı Göstergeli Iyon Etkili Saç Düzleştirici Mürdüm

Satıcı: TuruncuElma

10.087,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 10087.91
Fantom Jolie Hs 1600 Mürdüm Islak Ve Kuru Saç Düzleştirici

Satıcı: Lemmoni

10.439,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 10439.90

Fantom Jolie HS1600 Saç Düzleştirici (Mürdüm) Fiyat Geçmişi

Fantom Jolie HS1600 Saç Düzleştirici Ürün Ailesi

Fantom Jolie HS1600 Saç Düzleştirici (Mürdüm) Temel Özellikleri

3 kademe
140 °C
Seramik
Var

Fantom Jolie HS1600 Saç Düzleştirici (Mürdüm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 3 kademe
• En Yüksek Isı 140 °C
• İyon Özelliği Var
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Bekleme Modu Değişken Hava Akışı Hızı Güç Gösterge Işığı Mod Ayarı Nemli Saçta Kullanım Saklama Çantası Soğuk Hava Seçeneği Temizlik Fırçası

TASARIM

• Ekran Var
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 240 cm
• Renk Mürdüm

Fantom Jolie HS1600 Saç Düzleştirici İle En Çok Karşılaştırılan Saç Şekillendiriciler

Fantom Jolie HS1600 Saç Düzleştirici (Mürdüm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.