En Düşük Isı:
130 °C
En Yüksek Isı:
210 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
İyon Özelliği:
Var
Ekran:
Yok

Grundig HB 7150 Elektrikli Fırça Fiyatları

Grundıg Hb 7150 Saç Düzleştirici

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

1.076,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 1076.30
Grundıg Hb 7150 Saç Düzleştirici

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

1.147,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 1147.40
Grundig HB 7150 Naturashine Fırça

Satıcı: baharhomeavm

1.169,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 1169.09
Grundig HB 7150 Naturashine Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: onlinebeko

1.222,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1222.59
Grundig HB 7150 Naturashine Fırça

Satıcı: proesnaf

1.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 1259.10
Grundig HB 7150 Saç Düzleştirici

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1299.00
Grundig HB 7150 Saç Düzleştirici

Satıcı: Grundig Türkiye

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1299.00
Grundig Hb 7150 Saç Şekillendirici Tarak

Satıcı: Gümüsticaretim

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1299.00
Grundig Hb 7150 Saç Düzleştirici

Satıcı: Gümüsticaretim

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 1299.00
Grundig HB 7150 İyonlu Saç Düzleştirici 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 1299.00
Grundig HB 7150 Naturashine Saç Düzleştirici Tarak 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 1299.00
Grundig HB 7150 Naturashine Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: gönülsokak

1.354,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 1354.78

Grundig HB 7150 Elektrikli Fırça Fiyat Geçmişi

Grundig HB 7150 Elektrikli Fırça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Elektrikli Fırça
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• En Düşük Isı 130 °C
• En Yüksek Isı 210 °C
• İyon Özelliği Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası Dönebilen Kablo Isı Göstergesi

TASARIM

• Ekran Yok
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Siyah

Grundig HB 7150 Elektrikli Fırça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.