En Yüksek Isı:
210 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Ekran:
Yok

Philips 3000 Series BHH808/00 Saç Düzleştirici Fiyatları

Philips 3000 Series Bhh808/00 Seramik Saç Tost Makinesi

Satıcı: KILIÇLAR

783,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 783.20
Philips 3000 Series Bhh808/00 Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 879.00
Philips BHH808/00 Seramik Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: kiliclardan

899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 899.10
Philips BHH808/00 Saç Düzleştirici

Satıcı: Tuğra Elektronik

959,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 959.04
Philips BHH808/00 Seramik Saç Düzleştirici siyah

Satıcı: SARUHANEVİM

1.025,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1025.10
Philips Bhh808/00 Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.043,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1043.10
Philips BHH808/00 Saç Düzleştirici

Satıcı: Saruhan Evim

1.087,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1087.75
Philips BHH808/00 3000 Series Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: Makroreyon

1.136,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1136.59
Philips 3000 Series Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: DİLAN OZKUL

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1199.00
Philips 3000 Series Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: Makroreyon

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1249.00
Philips 3000 Series Bhh808/00 Seramik Saç Düzleştirici

Satıcı: Hepsibende

1.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1305.00
PHİLİPS BHH-808/00 SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ BUKLE CİHAZI

Satıcı: Salmanlı

1.782,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1782.51
Philips 3000 Series Bhh808/00 Seramik Saç Düzleştirici Siyah

Satıcı: FırsatDünyası

2.146,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 2146.97
Philips 3000 Series Bhh808/00 Seramik Saç Düzleştirici Siyah

Satıcı: Derka Shop

2.192,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 2192.40

Philips 3000 Series BHH808/00 Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Philips 3000 Series BHH808/00 Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Bukle Dalga Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• En Yüksek Isı 210 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 60 sn
• İyon Özelliği Yok
• Diğer Özellikler Asma Halkası Bukle Ataşmanı Dönebilen Kablo Soğuk Uç

TASARIM

• Ekran Yok
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 160 cm
• Renk Siyah

Philips 3000 Series BHH808/00 Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.