Isı Kademesi:
2 kademe
En Düşük Isı:
170 °C
En Yüksek Isı:
200 °C
Çap:
60 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik Turmalin
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok

Philips StyleCare Essential BHH880/00 Saç Düzleştirici Fiyatları

Philips Düzleştirici Tarak, Turmalin Seramik Kaplama, ThermoProtect Teknolojisi, Geniş Fırça, 2 Isı Ayarı, 1.8 m Dönebilen Kablo, Hızlı Isınma, Doğal Düzlük, BHH880/00

Satıcı: ÇETİNBAŞ GROUP

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 2109
Philips BHH880/00 StyleCare Essential Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: LİNAHOME

2.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 2195.00
Philips BHH880/00 StyleCare Essential Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: Bittigibi

2.256,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 2256.00
Philips Düzleştirici Tarak, Anında Doğal Düz, Pürüzsüz Kabarmayan Saçlar, BHH880/00

Satıcı: LİNAHOME

2.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2319.00
Philips Düzleştirici Tarak Bhh880/00,Geniş Fırça Alanı,Turmalin Seramik Kaplama,2 Sıcaklık Ayarı

Satıcı: burjuna

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

5 2199.00
Philips Düzleştirici Tarak, Anında Doğal Düz, Pürüzsüz Kabarmayan Saçlar, BHH880/00

Satıcı: Solomungo

2.341,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2341.64
Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası siyah

Satıcı: DerkaShop

2.429,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 2429.10
Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası siyah

Satıcı: laptopfirsati

2.502,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 2502.41
Philips Bhh880/00 Stylecare Essential Isıtmalı Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: Makroreyon

2.522,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 2522.10
Philips Bhh880/00 Stylecare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası Siyah

Satıcı: Derka Shop

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2599.00
Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: Makroreyon

2.638,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2638.09
Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası

Satıcı: bilerekal

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 2659.05
Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası

Satıcı: MakroReyon

2.783,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2783.05
Philips Bhh880/00 Stylecare Isıtmalı Düz. Fırçası

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.036,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

14 3036.30
Philips BHH880/00 StyleCare Essential Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: TAŞARAVM

3.390,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 3390.15
Philips BHH880/00 StyleCare Isıtmalı Düz. Fırçası (Siyah)

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.175,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 3175.90
Philips Bhh880/00 Style Care Essential Isıtmalı Saç Düzleştirme Fırçası 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

17 3499.00
PHILIPS BHH880/00 STYLECARE ESSENTIAL ISITMALI SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ FIRÇA

9 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

18 3499.00
Philips StyleCare Essential Saç Düzleştirici Tarak BHH880/00 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

19 7499.00

Philips StyleCare Essential BHH880/00 Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Philips StyleCare Essential BHH880/00 Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

2 kademe
170 °C
200 °C
Çap:
60 mm
Seramik Turmalin
Var
Yok
Ekran:
Yok

Philips StyleCare Essential BHH880/00 Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 2 kademe
• En Düşük Isı 170 °C
• En Yüksek Isı 200 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 50 sn
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Diğer Özellikler Asma Halkası Çoklu Gerilim Desteği Dönebilen Kablo

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 60 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik Turmalin
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Renk Mor Siyah

Philips StyleCare Essential BHH880/00 Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.