Isı Kademesi:
3 kademe
En Düşük Isı:
150 °C
En Yüksek Isı:
200 °C
Kaplama Malzemesi:
Argan Yağlı Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Ekran:
Yok

Philips BHH885/00 Elektrikli Fırça Fiyatları

Philips Saç Düzleştirici Tarak Bhh885/00

Satıcı: Bittigibi

2.472,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 2472.53
Philips BHH885 Stylecare Essential Saç Düzleştirici Tarak siyah

Satıcı: Gittigider

2.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 2519.10
Philips Saç Düzleştirici Tarak Mor Bhh885/00 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 2799.00
Philips Stylecare Essential Bhh885/00 Saç Düzleştirici Tarak 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2799.00
Philips BHH885/00 Isıtmalı Saç Düzleştirici Fırça

4 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 2799.00
Philips BHH885 Stylecare Essential Saç Düzleştirici Tarak siyah

Satıcı: AiryshopAS

2.870,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 2870.10
Philips Düzleştirici Tarak, Anında Doğal Düz, Pürüzsüz Kabarmayan Saçlar,

Satıcı: Airyshop

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3149.00
Philips Düzleştirici Tarak, Anında Doğal Düz, Pürüzsüz Kabarmayan Saçlar,

Satıcı: Solomungo

3.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3170.00
Philips Düzleştirici Tarak, Anında Doğal Düz, Pürüzsüz Kabarmayan Saçlar, Bhh885/00

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

3.436,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 3436.50
Philips Saç Düzleştirici Tarak Bhh885/00

Satıcı: ANTREPO

4.341,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 4341.30
Philips BHH885/00 Saç Düzleştirici

Satıcı: TEKNOFİS

4.899,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 4899.91
Philips Saç Düzleştirici Tarak BHH885/00

Satıcı: ANTREPO1

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 4990.00
Philips Saç Düzleştirici Tarak Bhh885/00

Satıcı: Elit Çeyiz

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 5990.00

Philips BHH885/00 Elektrikli Fırça Fiyat Geçmişi

Philips BHH885/00 Elektrikli Fırça Temel Özellikleri

3 kademe
150 °C
200 °C
Argan Yağlı Seramik
Var
Yok

Philips BHH885/00 Elektrikli Fırça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Elektrikli Fırça
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 3 kademe
• En Düşük Isı 150 °C
• En Yüksek Isı 200 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 50 sn
• İyon Özelliği Var
• Diğer Özellikler Asma Halkası Dönebilen Kablo Keratin ve Argan Teknolojisi Kurutma Özelliği Otomatik Kapanma ThermoProtect Teknoloji

TASARIM

• Ekran Yok
• Kaplama Malzemesi Argan Yağlı Seramik
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Renk Siyah

Philips BHH885/00 Elektrikli Fırça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.