Isı Kademesi:
13 kademe
En Düşük Isı:
100 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
Ekran:
Var

Powertec TR-2830 Saç Düzleştirici Fiyatları

POWERTEC TR-2830 Seramik IonTech Saç Düzleştirici

Satıcı: Powertec Türkiye

1.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 1499
Powertec Tr-2830 Seramik Iontech Saç Düzleştirici

Satıcı: Powertec Türkiye

1.424,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 1424.30
Powertec TR-2830 Seramik Iontech Saç Düzleştirici lila

Satıcı: powertecturkiye

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1549.00
Powertec TR-2830 Seramik Iontech Saç Düzleştirici lila

Satıcı: DeveYukundenal

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1549.00
POWERTEC TR-2830 Seramik Kaplama İyonik Fonksiyonlu Saç Şekillendirici Düzleştirici

Satıcı: Powertec Türkiye

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1599.00
POWERTEC TR-2830 Seramik IonTech Saç Düzleştirici (Lila)

Satıcı: Powertec Türkiye

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1599.00
Powertec TR-2830 Profesyonel Dijital Saç Düzleştirici

Satıcı: Powertec Türkiye

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1599.00
Powertec Tr-2830 Profesyonel Dijital Saç Düzleştirici Lila

Satıcı: Powertec Türkiye

1.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1640.00
Powertec TR-501 Profesyonel Pembe Renkli Fön + TR-2830 IonTech Saç Düzleştirici

Satıcı: Powertec Türkiye

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 2709

Powertec TR-2830 Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Powertec TR-2830 Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

13 kademe
100 °C
230 °C
Seramik
Var

Powertec TR-2830 Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme Tost
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 13 kademe
• En Düşük Isı 100 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Eşit Isı Dağılımı Güç Gösterge Işığı

TASARIM

• Ekran Var
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 200 cm
• Renk Lila Pembe

Powertec TR-2830 Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.