En Düşük Isı:
100 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Kilit Sistemi:
Var

Powertec TR-2840 Saç Düzleştirici Fiyatları

POWERTEC TR-2840 Buharlı Saç Düzleştirici

Satıcı: Elvin Home Concept

1.600,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 1610.8
Powertec Tr-2840 Buharlı Saç Düzleştirici

Satıcı: Powertec Türkiye

1.597,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1597.60
Powertec TR - 2840 Buharlı Saç Düzleştirici antrasit

Satıcı: ElvinHomeConcept

1.759,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1759.50
Powertec TR - 2840 Buharlı Saç Düzleştirici antrasit

Satıcı: powertecturkiye

1.760,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 1760.64
POWERTEC TR-2840 Profesyonel Buharlı Saç Şekillendirici Düzleştirici

Satıcı: Powertec Türkiye

1.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1784.00
POWERTEC TR-2840 Buharlı Saç Düzleştirici (Gri)

Satıcı: Powertec Türkiye

1.794,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 1794.00
Powertec TR-2840 Buharlı Saç Düzleştirici

Satıcı: Powertec Türkiye

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1799.00
Powertec Tr-2840 Buharlı Saç Düzleştirici Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

1.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1840.00
POWERTEC TR-2840 Profesyonel Buharlı Saç Şekillendirici Düzleştirici

Satıcı: SHOP AND GO

1.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1960.00
Powertec Tr-2840 Profesyonel Buharlı Saç Şekillendirici Düzleştirici

Satıcı: Elvin Home Concept

2.261,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2261.10

Powertec TR-2840 Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Powertec TR-2840 Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme Tost
• Isı Ayarı Var
• En Düşük Isı 100 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 45 sn
• İyon Özelliği Var
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Buhar Özelliği Dönebilen Kablo Güç Gösterge Işığı Otomatik Kapanma

TASARIM

• Kablo Uzunluğu 200 cm
• Renk Siyah

Powertec TR-2840 Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.