Isı Kademesi:
3 kademe
En Düşük Isı:
150 °C
En Yüksek Isı:
200 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var

Powertec TR-90 Elektrikli Fırça Fiyatları

Powertec Tr-90 Profesyonel Saç Şekillendirici Ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı İyon Özellikli

Satıcı: Evkolik

695,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 695.10
Powertec Tr-90 Profesyonel Saç Şekillendirici Ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı İyon Özellikli

Satıcı: Powertec Türkiye

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 699.00
POWERTEC TR-90 Profesyonel Saç Şekillendirici ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı İyon Özellikli

Satıcı: TOPTAN KUAFÖR

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 789.00
Powertec TR-90 Profesyonel Saç Şekillendirici ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı İyon Özellikli

Satıcı: Powertec Türkiye

806,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 806.55
Powertec Tr-90 İyonik Saç Şekillendirici Fön Fırçası Siyah

Satıcı: powertecturkiye

815,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 815.04
Powertec Tr-90 Profesyonel Saç Şekillendirici Ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı Iyon Özellikli Siyah

Satıcı: Powertec Türkiye

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 849.00
Powertec TR-90 Profesyonel Saç Şekillendirici ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı İyon Özellikli

Satıcı: Powertec Türkiye

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 849.00
Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2500W Fön Makinesi & Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: 4E1D

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 859.00
Powertec TR-90 İyonik Saç Şekillendirici Fön Fırçası

Satıcı: Powertec Türkiye

827,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 837.78
POWERTEC TR-90 Profesyonel Saç Şekillendirici ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı İyon Özellikli

Satıcı: Powertec Türkiye

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 899.00
Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Tetamio

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 1349.00
Powertec TR-901 Profesyonel Fön Makinesi Siyah

Sadece Mobilde

1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 1309
Powertec TR-901 Profesyonel Fön Makinesi Siyah

Sadece Mobilde

1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1309

Powertec TR-90 Elektrikli Fırça Fiyat Geçmişi

Powertec TR-90 Elektrikli Fırça Temel Özellikleri

3 kademe
150 °C
200 °C
Seramik
Var

Powertec TR-90 Elektrikli Fırça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Elektrikli Fırça
• Cihaz İşlevi Dalga Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 3 kademe
• En Düşük Isı 150 °C
• En Yüksek Isı 200 °C
• İyon Özelliği Var
• Diğer Özellikler Döner Mekanizma Güç Gösterge Işığı Kurutma Özelliği

TASARIM

• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 170 cm
• Renk Pembe Siyah

Powertec TR-90 Elektrikli Fırça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.