Isı Kademesi:
2 kademe
Çap:
30 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Var
Sesli Uyarı:
Yok
Ekran:
Yok

Remington AS5901 Elektrikli Fırça Fiyatları

Remington As5901 Coconut Tarak

Satıcı: FırsatDünyası

2.174,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

1 2174.10
Remington AS5901 Coconut Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Fön Tarağı

Satıcı: bilerekal

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2849.05
Remington AS5901 Coconut Tarak

Satıcı: Fırsat Dünyası

2.364,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

3 2364.55
Remington AS5901 Coconut Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Fön Tarağı

Satıcı: bilerekal

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2899.00
Remington AS5901 Coconut Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Fön Tarağı

Satıcı: YeniseY

3.041,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 3041.84
Remington As5901 Coconut Hava Üflemeli Saç Fırçası

Satıcı: bilerekal

3.065,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3065.90
Remington AS5901 Coconut Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Fön Tarağı

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 3100.00
Remington Coconut Smooth 2 in 1 Saç Kurutma ve Şekillendirme Tarağı, Seramik Kaplama Gövdeler as5901

Satıcı: YeniseY

3.222,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3222.00
AS5901 Coconut Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Fön Tarağı 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3309
Remington Coconut Smooth 2 in 1 Saç Kurutma ve Şekillendirme Tarağı, Seramik Kaplama Gövdeler as5901

Satıcı: bilerekal

3.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3779.00

Remington AS5901 Elektrikli Fırça Fiyat Geçmişi

Remington AS5901 Elektrikli Fırça Temel Özellikleri

2 kademe
Çap:
30 mm
Seramik
Var
Yok

Remington AS5901 Elektrikli Fırça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Elektrikli Fırça
• Cihaz İşlevi Dalga Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 2 kademe
• İyon Özelliği Var
• Sesli Uyarı Yok
• Diğer Özellikler Asma Halkası Dönebilen Kablo Döner Mekanizma Hava Üflemeli Fırça

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 30 mm 50 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Pembe

Remington AS5901 Elektrikli Fırça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.