Isı Kademesi:
3 kademe
En Düşük Isı:
150 °C
En Yüksek Isı:
230 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok
Kilit Sistemi:
Yok

Remington CB7400 Elektrikli Fırça Fiyatları

Remington Düzleştirici Fırça 2'Si 1 Arada: Daha Kısa Şekillendirme Süresi için Düzleştirici ve Saç Fırçası (Soğuk Uçlu Seramik Kaplı ve Antistatik Kıllar, Dijital Ekran, 150-230 ° C) Cb7400

Satıcı: FırsatKurdu

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 sn önce

1 1309
Remington CB7400 Saç Düzleştirici

Satıcı: EVOFONE

969,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

2 969.03
Remington Cb7400 Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: FIRSATKURDU

1.523,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 1523.40
Remington CB7400 Saç Düzleştirici Fırça siyah

Satıcı: FırsatKurdu

1.710,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1710.00
Remington Cb7400 Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: Derkashop

1.724,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 1724.70
Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: Firsat Kurdu

1.869,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1879
Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: CHEFREYON

1.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 1950.00
Remington CB7400 Saç Düzleştirici Fırça siyah

Satıcı: DerkaShop

2.133,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 2133.85
Remington Cb7400 Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: FARİN

2.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2289.00
Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: Derka Shop

2.657,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 2657.94
Remington CB7400 Saç Düzleştirici

Satıcı: TAŞARAVM

2.909,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 2909.03
Remington CB7400 Saç Düzleştirici Fırça siyah

Satıcı: EVOFONE

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

12 2099.00
Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak

Satıcı: TAŞARAVM

3.588,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 3588.03

Remington CB7400 Elektrikli Fırça Fiyat Geçmişi

Remington CB7400 Elektrikli Fırça Temel Özellikleri

3 kademe
150 °C
230 °C
Seramik
Var
Yok
Ekran:
Yok

Remington CB7400 Elektrikli Fırça Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Elektrikli Fırça
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 3 kademe
• En Düşük Isı 150 °C
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 30 sn
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Yok
• Diğer Özellikler Koruma Çantası Otomatik Kapanma

TASARIM

• Ekran Yok
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Renk Gold

Remington CB7400 Elektrikli Fırça Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.