Isı Kademesi:
5 kademe
En Yüksek Isı:
210 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Sesli Uyarı:
Yok
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Yok

Remington CI91AW Proluxe Saç Maşası Fiyatları

Remington CI91AW Proluxe 4 ü 1 Arada Saç Maşası krem

Satıcı: çeyizmağazası

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4600.00
REMINGTON CI91AW E51 PROLUXE 4IN1 SA. ŞEK.

Satıcı: Ev Çarşı

4.712,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 4722.45

Satıcı: Atılım Avm

4.863,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 4863.06
Remington CI91AW Proluxe 4 ü 1 Arada Saç Maşası krem

Satıcı: AYCANSHOP

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4999.00
Remington CI91AW ProLuxe 4 in 1 32 mm Seramik Wag Saç Maşası

Satıcı: evimponcik

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 4999.00
Remington CI91AW ProLuxe 4'ü 1 Arada Dalgalayıcı: Plaj Dalgaları, Doğal Rahat Dalgalar, Su Dalgaları, Deniz Kızı Dalgaları (Dijital Ekran, 210°C'ye kadar Sıcaklık Kontrolü), Saç Maşası

Satıcı: TAŞARAVM

4.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 5009.99
Remington CI91AW ProLuxe 4 in 1 32 mm Seramik Wag Saç Maşası

Satıcı: TAŞARAVM

5.616,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 5616.30
Remington Cı91aw Proluxe 4 Ü 1 Arada Saç Maşası

Satıcı: TAŞARAVM

6.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 6490.00
Remington Ci91Aw Proluxe 4'Ü 1 Arada Dalgalayıcı: Plaj Dalgaları, Doğal Rahat Dalgalar, Su Dalgaları

Satıcı: Toy Fox

10.200,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 10200.99

Remington CI91AW Proluxe Saç Maşası Fiyat Geçmişi

Remington CI91AW Proluxe Saç Maşası Temel Özellikleri

5 kademe
210 °C
Seramik
Var
Yok
Var
Yok

Remington CI91AW Proluxe Saç Maşası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Maşası
• Cihaz İşlevi Bukle
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 5 kademe
• En Yüksek Isı 210 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 30 sn
• İyon Özelliği Yok
• Sesli Uyarı Yok
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo OPTIHeat Teknolojisi Otomatik Kapanma Soğuk Uç Su Dalgası Özelliği

TASARIM

• Ekran Yok
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Kablo Uzunluğu 300 cm
• Renk Beyaz

Remington CI91AW Proluxe Saç Maşası İle En Çok Karşılaştırılan Saç Şekillendiriciler

Remington CI91AW Proluxe Saç Maşası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.