Isı Kademesi:
9 kademe
En Yüksek Isı:
230 °C
Kaplama Malzemesi:
Seramik
Isı Ayarı:
Var
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Var

Remington S5901 Coconut Saç Düzleştirici Fiyatları

Remington S5901 Coconut Smooth Hindistan Cevizi Yağlı Saç Düzleştirici

Satıcı: LUMİSA HOME

2.087,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2087.10
Remington S5901 Coconut Smooth Straightener Düzleştirici pembe

Satıcı: aydoscarsi

2.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 2240.00
Remington S5901 Coconut Smooth Hindistan Cevizi Yağlı Saç Düzleşt pembe

Satıcı: aydoscarsi

2.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2240.00
Remington S5901 Coconut Smooth Hindistan Cevizi Yağlı Düzleştirici

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2300.00
Remington S5901 Saç Düzleştirici

Satıcı: Lumisa Home

2.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 2399.04
Remington S5901 Saç Düzleştirici

Satıcı: ZerdaHome

2.495,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 2495.04
Remington S5901 Coconut Smooth Hindistan Cevizi Yağlı Düzleştirici

Satıcı: YeniseY

2.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 2600
Remington S5901 Coconut Smooth Hindistan Cevizi Yağlı Saç Düzleştirici

Satıcı: Buevin

2.648,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2648.00
Remington S5901 Coconut Smooth Hindistan Cevizi Yağlı Saç Düzleştirici

Satıcı: Lumisa Home

2.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2649.00
Remington S5901 Coconut Smooth Hindistan Cevizi Yağlı Düzleştirici

Satıcı: Lumisa Home

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 2699.00
S5901 E51 Coconut Smooth Straightener Saç Düzleştirici 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3609

Remington S5901 Coconut Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Remington S5901 Coconut Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

9 kademe
230 °C
Seramik
Var

Remington S5901 Coconut Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Saç Düzleştirici
• Cihaz İşlevi Düzleştirme
• Isı Ayarı Var
• Isı Kademesi 9 kademe
• En Yüksek Isı 230 °C
• Hızlı Isınma Var
• Isınma Süresi 15 sn
• Kilit Sistemi Var
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo Otomatik Kapanma Saklama Çantası

TASARIM

• Ekran Var
• Kaplama Malzemesi Seramik
• Renk Pembe

Remington S5901 Coconut Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.