En Yüksek Isı:
180 °C
Çap:
19 mm
Kaplama Malzemesi:
Seramik Teflon
İyon Özelliği:
Yok
Kilit Sistemi:
Var
Ekran:
Yok

Remington S8670 Saç Düzleştirici Fiyatları

Remington S8670 Hair Envy Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: UğurluMarketim

2.904,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2904.60
Remington S8670 MultiStyle 5 in 1 25 mm Seramik Turmalin Saç Maşası

Satıcı: BUEVİN

3.037,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3037.02
Remington S8670 Hair Envy Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: Buevin

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3099.00
Remington S8670 Multistyle Şekillendirme Seti

Satıcı: cbbilgisayar

3.851,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 3851.10
Remington S8670 Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: SALMANLI

3.914,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3914.10
Remington S8670 Multistyle Şekillendirme Seti

Satıcı: SALMANLI

4.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 4049.10
Remington S8670 MultiStyle 5 in 1 25 mm Seramik Turmalin Saç Maşası

Satıcı: YeniseY

4.256,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4256.32
Remington S8670 Hair Envy Saç Şekillendirme Seti

Satıcı: SALMANLI

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 4499.00
Remington S8670 Multistyle Şekillendirici Set

Satıcı: TAŞARAVM

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 4510
Remington Saç Maşası Multistyle Saç Şekillendirme Seti S8670

Satıcı: YeniseY

4.508,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4508.00
Remington Saç Maşası Multistyle Saç Şekillendirme Seti S8670

Satıcı: GUPSHOP

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5999.00

Remington S8670 Saç Düzleştirici Fiyat Geçmişi

Remington S8670 Saç Düzleştirici Temel Özellikleri

180 °C
Çap:
19 mm
Seramik Teflon
Yok
Var
Yok

Remington S8670 Saç Düzleştirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ekran Yok
• Çap 19 mm
• Kaplama Malzemesi Seramik Teflon
• Renk Siyah

Remington S8670 Saç Düzleştirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.