Ürün Tipi:
Saç Kremi
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Bioblas 7/24 Şekillendirici 250 ml Saç Kremi Fiyatları

Bioblas Şekillendirici Saç Bakım Kremi Belirgin Bukleler Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar 250 ml

Satıcı: NehirKozmetik

180,54 TL

(722,16 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 190.54
Bioblas Şekillendirici Saç Bakım Kremi Belirgin Bukleler Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar 250 ml

Satıcı: Nysa

198,99 TL

(795,96 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 208.99
Bioblas Şekillendirici Saç Bakım Kremi Belirgin Bukleler Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar 250 ml

Satıcı: Alinda Outlet

199,99 TL

(799,96 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 209.99
Bioblas 7 24 Şekillendirici Saç Bakım Kremi Belirgin Bukleler Dalgalı 250ML 2'li

Satıcı: Alinda Outlet

414,99 TL

(829,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 414.99
Bioblas Şekillendirici Saç Bakım Kremi Belirgin Bukleler Dalgalı Ve Kıvırcık Saçlar 250Ml

Satıcı: Dermohouse

242,50 TL

(970,00 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 252.5
Bioblas Keratin & Collagen Şekillendirici Ve Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 Ml

Satıcı: Recete

254,40 TL

(1.017,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 254.40
Bioblas 7 24 Şekillendirici Saç Bakım Kremi Belirgin Bukleler Dalgalı Ve Kıvırcık Saçlar 250Ml 3'Lü

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

774,00 TL

(1.032,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 774.00
Bioblas 7 24 Şekillendirici Saç Bakım Kremi Belirgin Bukleler Dalgalı Ve Kıvırcık Saçlar 250Ml 2'Li

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

645,00 TL

(1.290,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 645.00
Bioblas Şekillendirici Saç Bakım Kremi Belirgin Bukleler Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar 250 ml

Satıcı: TAKIHAN KOZMETİK

349,00 TL

(1.396,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 349.00
Bioblas Keratin + Collagen Şekillendirici Saç Bakım Kremi 250 Ml

Satıcı: Dermomarket

358,60 TL

(1.434,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 358.60
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Şekillendirici Krem 250 ml 408,00 TL

(1.632,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 418
Bioblas 7 24 Şekillendirici Saç Bakım Kremi ve Bakım Yağı 100 ml

Satıcı: Nysa

494,99 TL

(1.979,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 494.99

Bioblas 7/24 Şekillendirici 250 ml Saç Kremi Fiyat Geçmişi

Bioblas 7/24 Şekillendirici 250 ml Saç Kremi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Saç Kremi
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Hacimsiz Saç Yıpranmış Saç
• Temel Ürün Etkisi Besleyici Bukle Belirginleştirici Canlılık Elektriklenme Önleyici Hacim-Dolgunluk Kalıcı Koku Kolay Şekillenme Onarıcı
• Hacim 250 ml

Bioblas 7/24 Şekillendirici 250 ml Saç Kremi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.