Ürün Tipi:
Saç Kremi
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Bioblas Collagen & Keratin 250 ml Saç Kremi Fiyatları

BIOBLAS Keratin Kolajen Sıvı Saç Kremi 200 Ml - Onarıcı, Dolgunlaştırıcı, Kolay Tarama

Satıcı: Amazon.com.tr

149,00 TL

(596,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 159
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi 250ml Collagen&keratin 4'lü

Satıcı: Nysa

724,99 TL

(724,99 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 724.99
Bioblas Keratin Kolajen Saç Bakım Kremi 250 Ml - Onarıcı, Dolgunlaştırıcı, Kolay Tarama

Satıcı: bioblas

193,12 TL

(772,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 193.12
Bioblas Keratin Collagen Şekillendirici Onarıcı Krem 250 Ml

Satıcı: KBR FARMA

207,30 TL

(829,20 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 217.3
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi 250ml Collagen&keratin 4'lü

Satıcı: Alinda Outlet

849,99 TL

(849,99 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 849.99
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi 250ml Collagen&keratin 2'li

Satıcı: Nysa

454,99 TL

(909,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 454.99
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi 250ml Collagen&keratin 2'li

Satıcı: Alinda Outlet

479,99 TL

(959,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 479.99
Bioblas Collagen Keratin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi 250 Ml

Satıcı: Kozmovital

262,20 TL

(1.048,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 262.20
Bioblas Marka: Kolajen & Keratin Saç Kremi 250 Ml Kategori: Saç Kremi

Satıcı: Nysa

264,99 TL

(1.059,96 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 274.99
Bioblas Keratin Collagen Onarıcı Dolgunlaştırıcı Saç Kremi 250 Ml

Satıcı: Farmasanal

270,10 TL

(1.080,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 270.10
Bioblas Keratin Collagen Onarıcı Dolgunlaştırıcı Saç Kremi 250 ml

Satıcı: Farmasanal

278,32 TL

(1.113,28 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 288.32
Bioblas Keratin Collagen Onarıcı Dolgunlaştırıcı Saç Kremi 250 ml

Satıcı: Farmasanal

312,08 TL

(1.248,32 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 312.08
Bioblas Keratin & Kolajen Onarıcı Dolgunlaştırıcı Saç Bakım Kremi 250 Ml İnce ve Yıpranmış Saçlar

Satıcı: Kozmovital

332,65 TL

(1.330,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 332.65
Bioblas Keratin Collagen Onarıcı Dolgunlaştırıcı Saç Kremi 250 ml

Satıcı: TAKIHAN KOZMETİK

349,00 TL

(1.396,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 349.00
Bioblas Collagen Keratin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi 250 Ml

Satıcı: DEPO ECZANEM

406,00 TL

(1.624,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

15 406.00
Bioblas Saç Kremi Keratin&Collagen 250 ml x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

437,74 TL

(1.750,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

16 437.74
Bioblas Saç Kremi Keratin&Collagen 250 Ml X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

447,40 TL

(1.789,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

17 447.40
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi 250ml Collagen&keratin 200 Ml Sıvı Saç Kremi Hediye!!!

Satıcı: Nysa

454,99 TL

(1.819,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 454.99
Bioblas Collagen Keratin Saç Kremi 250 Ml

Satıcı: DEPO ECZANEM

465,40 TL

(1.861,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

19 465.40
Bioblas Collagen + Keratin Çok İnce ve Hacimsiz Saçlar İçin Hacim Şampuanı 360 ML + Bakım Kremi 250 ML

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

473,00 TL

(1.892,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

20 473.00

Bioblas Collagen & Keratin 250 ml Saç Kremi Fiyat Geçmişi

Bioblas Collagen & Keratin 250 ml Saç Kremi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Saç Kremi
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
• Temel Ürün Etkisi Bakım Dökülmeye Etkili Hacim-Dolgunluk Kalıcı Koku Kolay Şekillenme Onarıcı
• Hacim 250 ml

Bioblas Collagen & Keratin 250 ml Saç Kremi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.