Ürün Tipi:
Saç Kremi
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Bioblas Collagen & Keratin Sıvı 200 ml Saç Kremi Fiyatları

Bioblas Keratin Kolajen Sıvı Saç Kremi 200 Ml - Onarıcı, Dolgunlaştırıcı, Kolay Tarama

Satıcı: cosmetica | 33 yorum

167,16 TL

(668,64 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 167.16
Bioblas Sıvı Saç Kremi Kolajen Keratin 200 Ml - Dökülme Karşıtı Hacim & Dolgunlaştırıcı

Satıcı: Dermohouse

234,40 TL

(937,60 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 244.4
Bioblas Keratin Kolajen Sıvı Saç Kremi 200 Ml - Onarıcı, Dolgunlaştırıcı, Kolay Tarama

Satıcı: lumirakozmetik

235,12 TL

(940,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 235.12
Bioblas Kolajen Keratin Sıvı Saç Kremi 200 ML

Satıcı: bebekvesaglik

251,91 TL

(1.007,64 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 251.91
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Collagen&keratin Sıvı Saç Kremi 200 ml

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

255,00 TL

(1.020,00 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 265
Bioblas Kolajen & Keratin Sıvı Saç Kremi 200 Ml

Satıcı: Kozmovital

266,20 TL

(1.064,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 266.20
Bioblas Kolajen&Keratin Dolgunlaştırıcı ve Onarıcı Sıvı Saç Kremi 200 ml

Satıcı: Nysa

269,99 TL

(1.079,96 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 279.99
Bioblas Keratin Collagen Onarıcı Dolgunlaştırıcı Sıvı Saç Kremi 200 Ml

Satıcı: Farmasanal

270,10 TL

(1.080,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 270.10
Bioblas Keratin Kolajen Sıvı Saç Kremi 200 Ml - Onarıcı, Dolgunlaştırıcı, Kolay Tarama

Satıcı: Sonsepet | 33 yorum

271,29 TL

(1.085,16 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 271.29
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Collagen&keratin Sıvı Saç Kremi 200 ml

Satıcı: NehirKozmetik

290,00 TL

(1.160,00 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 300
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Collagen&Keratin Sıvı Saç Kremi 200 ml 1 adet

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

295,00 TL

(1.180,00 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 305
Bioblas Kolajen & Keratin Sıvı Saç Kremi – Durulanmayan, Onarıcı & Dolgunlaştırıcı Etki, Bitkisel Kompleks B19, 200 ml (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

299,80 TL

(1.199,20 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 309.8
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Collagen&Keratin Sıvı Saç Kremi 200 ml 1 adet

Satıcı: Alinda Outlet

304,99 TL

(1.219,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 304.99
Bioblas Kolajen&Keratin Dolgunlaştırıcı ve Onarıcı Sıvı Saç Kremi 200 ml

Satıcı: Sonsepet

310,37 TL

(1.241,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 310.37
Bioblas Collagen&keratin Sıvı Saç Kremi 200 Ml X 2 Adet

Satıcı: HUMAR KOZMETİK

650,00 TL

(1.300,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 650.00
Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Collagen&Keratin Sıvı Saç Kremi 200 Ml

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

335,40 TL

(1.341,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 335.40
Bioblas Collagen&keratin Sıvı Saç Kremi 200 Ml X 2 Adet

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

697,50 TL

(1.395,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 697.50
Bioblas Sıvı Saç Kremi 200 Ml Kolajen & Keratin (2 Adet)

Satıcı: Nysa

384,49 TL

(1.537,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 384.49
Bioblas Sıvı Saç Kremi 200 Ml Kolajen & Keratin (2 Adet)

Satıcı: NehirKozmetik

384,49 TL

(1.537,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 384.49
Bioblas Kolajen & Keratin Sıvı Saç Kremi 200 ml 408,00 TL

(1.632,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

20 418
Bioblas Collagen Keratin Sıvı Saç Kremi 200 Ml

Satıcı: DEPO ECZANEM

412,90 TL

(1.651,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 412.90
BIOBLAS Sıvı Saç Kremi Kolajen+keratin 2 X 200ml

Satıcı: SONSEPET

500,00 TL

(2.000,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

22 510
Bioblas Collagen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Sıvı Saç Kremi 200 Ml 2 Adet

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

559,00 TL

(2.236,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

23 559.00
Bioblas 200 Ml Kolajen+Keratin Sıvı Saç Kremi X 3 Adet

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

774,00 TL

(3.096,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

24 774.00

Bioblas Collagen & Keratin Sıvı 200 ml Saç Kremi Fiyat Geçmişi

Bioblas Collagen & Keratin Sıvı 200 ml Saç Kremi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Saç Kremi
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Dökülen Saç Hacimsiz Saç Yıpranmış Saç
• Temel Ürün Etkisi Dökülmeye Etkili Elektriklenme Önleyici Güç Kazandırma Hacim-Dolgunluk İpeksi Dokunuş Kalıcı Koku Kolay Tarama Onarıcı Pürüzsüzleştirme Sağlıklı Uzama
• Hacim 250 ml

Bioblas Collagen & Keratin Sıvı 200 ml Saç Kremi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.