Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar 300 ml Şampuan Fiyatları

Bioxcin Genesis Şampuan Yağlı Saçlar 300 Ml

Satıcı: Eczanekapında

186,00 TL

(620,00 TL/litre)

+ 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 196
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar Için Şampuan 3x300 Ml - Genesis Saç Dökülmesi Şampuanı Yağlı Saçlar

Satıcı: mutlufiyatlar

367,21 TL

(408,01 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 367.21
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar Için Şampuan 3x300 Ml - Genesis Saç Dökülmesi Şampuanı Yağlı Saçlar

Satıcı: bioxcin

386,38 TL

(429,31 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 386.38
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar Için Şampuan 3x300 Ml - Genesis Saç Dökülmesi Şampuanı Yağlı Saçlar

Satıcı: pharmdeva

413,98 TL

(459,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 413.98
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: DR POLEN

433,00 TL

(481,11 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 433.00
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar Için Şampuan 3x300 Ml - Genesis Saç Dökülmesi Şampuanı Yağlı Saçlar

Satıcı: kirmizibeyaz

436,50 TL

(485,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 436.50
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: FarmaBiyotik

439,00 TL

(487,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 439.00
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar Için Şampuan 3x300 Ml - Genesis Saç Dökülmesi Şampuanı Yağlı Saçlar

Satıcı: EnPaDermokozmetik

440,91 TL

(489,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 440.91
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: Nysa

444,99 TL

(494,43 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 444.99
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar Için Şampuan 3x300 Ml - Genesis Saç Dökülmesi Şampuanı Yağlı Saçlar

Satıcı: LokmanHekimSağlık

449,10 TL

(499,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 449.10
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: Snow&Natural

453,00 TL

(503,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 453.00
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: TOPTAN KUAFÖR

459,00 TL

(510,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 459.00
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: Renk AVM Kozmetik

459,00 TL

(510,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 459.00
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: Trend Farma

464,90 TL

(516,56 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 464.90
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: Daffne

468,90 TL

(521,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 468.90
Bioxcin Genesis Klasik Şampuan Yağlı Saçlar 3 x 300 Ml - 3 Al 2 Öde

Satıcı: Mom's Lab

477,30 TL

(530,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

16 477.30
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: Myhica Official

489,00 TL

(543,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 489.00
Bioxcin Klasik Yağlı Saçlar İçin Şampuan 3x300ml

Satıcı: Dermokozmetika

498,74 TL

(554,16 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 498.74
Bioxcin Genesis Klasik Şampuan Yağlı Saçlar 3 x 300 Ml - 3 Al 2 Öde

Satıcı: bonbonetti

515,14 TL

(572,38 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

19 515.14
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 300 Ml

Satıcı: VİTAMERA Sağlıklı Yaşam

197,72 TL

(659,07 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

20 207.72
Bioxcin Genesis Şampuan Yağlı Saçlar 300 Ml

Satıcı: KBR FARMA

198,90 TL

(663,00 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 208.9
Bioxcin Genesis Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300Ml (Yağlı Saçlar)

Satıcı: İyiyizbiz

212,50 TL

(708,33 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 222.5
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 300 Ml

Satıcı: Eczanekapında

215,00 TL

(716,67 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

23 225
Bioxcin Klasik Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Yağlı Saçlar İçin 300 Ml

Satıcı: OgemPharma

218,70 TL

(729,00 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

24 228.7
Bıoxcın Genesıs Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300Ml

Satıcı: VİTAMERA

221,10 TL

(737,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

25 221.10
Bioxcin Şampuan Klasik 300 Ml ( Yağlı Saç)

Satıcı: HAKANITRIYAT

230,60 TL

(768,67 TL/litre)

+ 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

26 240.6
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Saç Şampuan 300 Ml

Satıcı: Vitamins Beauty Türkiye

231,30 TL

(771,00 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

27 241.3
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar için Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 300 ML

Satıcı: eczkapında

243,00 TL

(810,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

28 243.00
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300Ml

Satıcı: Recete

243,30 TL

(811,00 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

29 253.3
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 300 Ml

Satıcı: Kozmela

244,02 TL

(813,40 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

30 254.02
Bioxcin Genesis 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar İçin Şampuan (3 x 300 mL) (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

734,42 TL

(816,02 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

31 744.42
Bioxcin Şampuan Yağlı Saçlar İçin 300 Ml

Satıcı: Sağlık Sizinle

246,82 TL

(822,73 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

32 256.82
Bioxcin Şampuan Yağlı Saçlar İçin 300 Ml

Satıcı: Farmavantaj

249,83 TL

(832,77 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

33 259.83
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 300 Ml

Satıcı: Turuncukasa

257,99 TL

(859,97 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

34 267.99
Bioxcin Genesıs Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

Satıcı: MADAM10

260,30 TL

(867,67 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

35 260.30
Bioxcin Genesis Şampuan 300 Ml Yağlı Şaçlar İçin

Satıcı: Dermobu

265,70 TL

(885,67 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

36 265.70
Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Klasik Şampuan Yağlı Saçlar 300 ml 274,00 TL

(913,33 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

37 284
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 300 Ml

Satıcı: İyiyizbiz

285,82 TL

(952,73 TL/litre)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

38 295.82
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 300 Ml

Satıcı: Mom's Lab

300,14 TL

(1.000,47 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

39 300.14
Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Şampuan (1 x 300 mL) (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

319,84 TL

(1.066,13 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

40 329.84

Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar 300 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar 300 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Yağlı Saç
• Temel Ürün Etkisi Dökülmeye Etkili Hacim-Dolgunluk Yenileyici
• Hacim 300 ml

Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar 300 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.