Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Davines Energizing 1000 ml Şampuan Fiyatları

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000ml Pompa Hediyeli

Satıcı: ckkozmetik

4.105,92 TL

(4.105,92 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 4105.92
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000ml

Satıcı: Mehmet Tatlı Kuaför

4.160,00 TL

(4.160,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4160.00
Davines Energizing Dökülme Şampuan 1000 ml

Satıcı: KozButik

4.590,00 TL

(4.590,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 4590.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000ml Ince, Kırılgan, Dökülmeye Yatkın Saçlar Için Önerilir

Satıcı: Sun Cosmetic

4.704,00 TL

(4.704,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 4704.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000 Ml Bakım Ürünü

Satıcı: Sun Cosmetic

4.704,00 TL

(4.704,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4704.00
Davines daviness - Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000 Ml Key Kuaför

Satıcı: Sun Cosmetic

4.704,00 TL

(4.704,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4704.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000 Ml Bakım Ürünü

Satıcı: SeaShop

4.704,00 TL

(4.704,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4704.00
Davines Energizing Dökülme Şampuan 1000 ml

Satıcı: GNS STORE

4.704,00 TL

(4.704,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4704.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000ml Ince, Kırılgan, Dökülmeye Yatkın Saçlar Için Önerilir

Satıcı: SeaShop

4.704,00 TL

(4.704,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4704.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000ml Ince, Kırılgan, Dökülmeye Yatkın Saçlar Için Önerilir

Satıcı: GNS STORE

4.704,00 TL

(4.704,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4704.00
Davines daviness - Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000 Ml Key Kuaför

Satıcı: Saç Akademi

4.795,00 TL

(4.795,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 4795.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 1000ML 5.120,00 TL

(5.120,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5120.00
Davines Energizing Dökülme Şampuan 1000 ml

Satıcı: SHVACO

5.250,00 TL

(5.250,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 5250.00
Davines Energizing Zayıf Saçlar Dökülme Önlemeye Yardımcı Saç Bakım Şampuanı 1000Ml

Satıcı: JOVAU

5.456,60 TL

(5.456,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5456.60

Davines Energizing 1000 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Davines Energizing 1000 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi İnce Telli Saç
• Temel Ürün Etkisi Canlılık Dökülmeye Etkili Hacim-Dolgunluk Yumuşaklık Hissi
• Hacim 1 litre

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler pH 5.5

Davines Energizing 1000 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.