Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Davines Energizing 250 ml Şampuan Fiyatları

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250 ML

Satıcı: karmenkozmetik

1.419,60 TL

(5.678,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1419.60
Davines Dökülmeye Karşı Enerji Şampuan 250 ml

Satıcı: Saçhane

1.429,00 TL

(5.716,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1429.00
Davines NT Energizing Shampoo - Dökülme Önleyici Şampuan 250 Ml.

Satıcı: Saçhane

1.429,00 TL

(5.716,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1429.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250 ML

Satıcı: ckkozmetik

1.441,16 TL

(5.764,64 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1441.16
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250 ML

Satıcı: altinellerkuaforshop

1.512,00 TL

(6.048,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1512.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250 ML

Satıcı: sukozmetik

1.575,00 TL

(6.300,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 1575.00
Davines Energizing Dökülme Önlemeye Yardımcı Saç Bakım Şampuanı 250Ml

Satıcı: JOVAU

1.598,60 TL

(6.394,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1598.60

Satıcı: Cizgi Shop

1.600,00 TL

(6.080,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1600.00
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250 ML

Satıcı: AVMsepetimiz

1.679,16 TL

(6.716,64 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1679.16
Davines Energizing Shampoo - Dökülme Karsiti Guclendirici Şampuan 250 Ml

Satıcı: Altıneller Kuaför Shop

1.684,80 TL

(6.739,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1684.80

Satıcı: Danışmankuaför

1.875,00 TL

(7.500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1875.00
Davines Dökülme Önleyici Şampuan - Energizing Shampoo 250Ml.

Satıcı: yağmur kozmetik

1.875,00 TL

(7.500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1875.00

Satıcı: Kozmoya

1.976,00 TL

(7.904,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1976.00
Davines Organic Naturaltech Energizing Shampoo 250 Ml

Satıcı: Saç Bakım Alanı

2.149,00 TL

(8.596,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 2149.00
Davines Vegan Naturaltech™ Energizing Shampoo Dolgunlaştırıcı Şampuan 250ml 71252 8004608255505.

Satıcı: Saç Bakım Alanı

2.249,00 TL

(8.996,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 2249.00
Davines Dökülmeye Karşı Enerji Şampuan 250 ml

Satıcı: Atakent Kozmetik

2.960,00 TL

(11.840,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 2960.00
Davines Energizing Yoğunlaştırıcı Şampuan 250 ml + Jel 150 ml

Satıcı: Saç Bakım Alanı

4.249,00 TL

(16.996,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 4249.00
Davines Energizing Yoğunlaştırıcı Şampuan 250 ml + Jel 150 ml

Satıcı: SHVACO

4.550,00 TL

(18.200,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 4550.00

Davines Energizing 250 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Davines Energizing 250 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi İnce Telli Saç
• Temel Ürün Etkisi Canlılık Dökülmeye Etkili Hacim-Dolgunluk Yumuşaklık Hissi
• Hacim 250 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler pH 5.5

Davines Energizing 250 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.