Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Davines Nourishing 250 ml Şampuan Fiyatları

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar için Sülfatsız Şampuan 250ml

Satıcı: Mehmet Tatlı Kuaför

1.339,00 TL

(5.356,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1339.00
Davines Naturaltech Nourishing Şampuan 250 ML

Satıcı: MehmetTatlıKuaför

1.442,00 TL

(5.768,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 1442.00
Davines Natural Tech Nourishing Şampuan 250 Ml

Satıcı: SeaShop

1.575,00 TL

(6.300,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1575.00
Davines NT Nourishing Shampoo - Yıpranmış Ve Kuru Saçlar İçin Besleyici Şampuan 250 Ml.

Satıcı: GNS STORE

1.575,00 TL

(6.300,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1575.00
Davines Natural Tech Nourishing Şampuan 250 Ml

Satıcı: GNS STORE

1.575,00 TL

(6.300,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1575.00

Satıcı: SeaShop

1.575,00 TL

(6.300,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1575.00

Satıcı: KozButik

1.593,00 TL

(6.372,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1593.00
Davines Natural Tech Nourishing Şampuan 250 Ml

Satıcı: KozButik

1.593,00 TL

(6.372,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1593.00
Davines Nourishing Yıpranmış Saçlar Bakım Şampuanı 250Ml

Satıcı: JOVAU

1.598,60 TL

(6.394,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1598.60
Davines Natural Tech Nourishing Şampuan 250 Ml

Satıcı: Saçhane

1.604,00 TL

(6.416,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1604.00

Satıcı: Saçhane

1.604,00 TL

(6.416,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1604.00
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar için Sülfatsız Şampuan 250ml

Satıcı: Shop Kozmetık

1.612,50 TL

(6.450,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 1612.50
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar için Sülfatsız Şampuan 250ml

Satıcı: KUAFÖR ALTINELLER ACIBADEM İSTANBUL

1.612,50 TL

(6.450,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 1612.50
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan 250 Ml

Satıcı: kozmetik kAPINIZDA

1.672,00 TL

(6.688,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 1672.00
Davines Nourishing Shampoo - Yıpranmış Ve Kuru Saçlar Için Besleyici Şampuan 250 Ml

Satıcı: Altıneller Kuaför Shop

1.684,80 TL

(6.739,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 1684.80
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlara Sülfatsız Şampuan 250ML 1.687,50 TL

(6.750,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 1697.5
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlara Sülfatsız Şampuan 250ml

Satıcı: Saç Bakım Alanı

1.690,00 TL

(6.760,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 1690.00
Davines Nourishing Şampuan 250 ml

Satıcı: MY GRUP KOZMETİK

1.705,72 TL

(6.822,88 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

18 1705.72
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar için Sülfatsız Şampuan 250ml

Satıcı: Kozmela

1.808,10 TL

(7.232,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

19 1808.10

Satıcı: SHVACO

1.875,00 TL

(7.500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

20 1875.00
Davines Nourishing 3'Lü Mucize Mini Keratin Bakım Set 3 X 250 Ml 80046082305336

Satıcı: Altıneller Kuaför Shop

6.480,00 TL

(8.640,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

21 6480.00
Davines Nourishing Sülfatsiz Şampuan 250 Ml+Insight Damaged Onarıcı Maske 250 Ml

Satıcı: Altıneller Kuaför Shop

2.340,00 TL

(9.360,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

22 2340.00
Davines Nourishing Şampuan 250 Ml+ Olaplex Saç Kusursuzlaştırıcı 100 Ml

Satıcı: Altıneller Kuaför Shop

4.275,00 TL

(17.100,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

23 4275.00

Davines Nourishing 250 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Davines Nourishing 250 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Davines Nourishing 250 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.