Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Elidor Güçlü ve Parlak 400 ml Şampuan Fiyatları

Elidor Güçlü Ve Parlak 2si1 Arada Şampuan ve Saç Bakım Krem 400 ML

Satıcı: cosmetica | 1 yorum

116,76 TL

(291,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 116.76
Elidor Güçlü ve Parlak Superblend Saç Bakım Şampuanı 400 ML

Satıcı: cosmetica

116,76 TL

(291,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 116.76
Elidor Saç Bakım Şampuanı Güçlü ve Parlak 400 ml

Satıcı: Amazon.com.tr

119,95 TL

(299,88 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

3 129.95
Elidor Saç Bakım Şampuanı Güçlü ve Parlak 400 ml 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

239,90 TL

(299,88 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 249.9
Elidor Şampuan ve Saç Bakım Kremi Güçlü ve Parlak 400 ml

Satıcı: Amazon.com.tr

129,90 TL

(324,75 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 139.9
Elidor Güçlü ve Parlak Saç Bakım Şampuanı 3 x 400 ML

Satıcı: unilever

429,00 TL

(357,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 429.00
Elidor Güçlü ve Parlak 2'si 1 Arada Şampuan ve Bakım Kremi 3 x 400 ML

Satıcı: unilever

429,00 TL

(357,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 429.00
Elidor Güçlü ve Parlak 2 si 1 Arada Şampaun 400 Ml

Satıcı: Özdurak Pazarlama

179,99 TL

(449,98 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 189.99
Elidor Güçlü Ve Parlak 2Si 1 Arada Şampuan & Bakım Kremi 400Ml

Satıcı: Ayyıldız Giyim Kozmetik

193,50 TL

(483,75 TL/litre)

+ 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 203.5
Elidor Şampuan Güçlü Ve Parlak 400 Ml

Satıcı: Ayyıldız Giyim Kozmetik

202,50 TL

(506,25 TL/litre)

+ 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 212.5
Elidor Şampuan Güçlü Parlak 400 Ml

Satıcı: PRENSES KOZMETİK

190,30 TL

(475,75 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

11 200.3
Elidor Güçlü Ve Parlak 2si 1 Arada Şampuan & Bakım Kremi 400ml

Satıcı: AYYILDIZ GİYİM

215,00 TL

(537,50 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 225
Elidor Superblend Güçlü Ve Parlak Şampuan 400 Ml

Satıcı: Pak

224,10 TL

(560,25 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 234.1
Elidor Güçlü Ve Parlak Superblend Saç Bakım Şampuanı 3 X 400 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

678,20 TL

(565,17 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 678.20
Elidor Superblend 2'Si 1 Arada Güçlü Ve Parlak Şampuan Ve Saç Kremi 3 X 400 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

683,30 TL

(569,42 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 683.30
Elidor Güçlü Ve Parlak 2'Si 1 Arada Şampuan Ve Bakım Kremi 3 X 400 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

683,30 TL

(569,42 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 683.30
Elidor Saç Bakım Şampuanı Güçlü Ve Parlak 400 Ml

Satıcı: KOZMEKO

233,90 TL

(584,75 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 243.9
Elidor Superblend Güçlü Ve Parlak Saç Bakım Şampuanı 2 X 400 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

474,90 TL

(593,63 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 474.90
Elidor Şampuan Güçlü Ve Parlak 400Ml

Satıcı: KOZMETİ

212,40 TL

(531,00 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

19 222.4
Elidor Şampuan Güçlü Ve Parlak 400Ml

Satıcı: LEVENT MARKET

251,10 TL

(627,75 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 261.1
Elidor Saç Bakım Şampuanı Güçlü ve Parlak 400 ml

Satıcı: Cosmetica

278,00 TL

(695,00 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

21 288
Elidor Saç Bakım Şampuanı Güçlü ve Parlak 400 ml

Satıcı: Lirya

299,00 TL

(747,50 TL/litre)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

22 309
Elidor Şampuan 400 ml. Güçlü&Parlak

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

309,81 TL

(774,53 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

23 309.81
Elidor Güçlü Ve Parlak Saç Bakım Şampuanı 400 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

313,10 TL

(782,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 313.10
Elidor Superblend Serum Bakım Kremi Güçlü Ve Parlak E Vitamini Makademya Yağı Keratin 400 Ml

Satıcı: Kurtalan Express

313,50 TL

(783,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

25 313.50
Elidor Güçlü Ve Parlak Şampuan 400 ML

Satıcı: NEO GLOBAL PAZARLAMA

321,07 TL

(802,68 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

26 321.07
Elidor Şampuan ve Saç Bakım Kremi Güçlü ve Parlak 400 ml 330,00 TL

(825,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

27 340
Elidor Güçlü ve Parlak Saç Bakım Şampuanı 400 ml 330,00 TL

(825,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

28 340
Elidor Saç Bakım Şampuanı Güçlü ve Parlak 400 ml x3

Satıcı: Unilever

354,00 TL

(885,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

29 354.00
Elidor Güçlü ve Parlak 2 si 1 Arada Şampaun 400 Ml

Satıcı: Kalafatlar

358,36 TL

(895,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

30 358.36
Elidor Saç Bakım Şampuanı Güçlü ve Parlak 400 ml (3 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

359,85 TL

(899,63 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

19 sn önce

31 369.85
Elidor Saç Bakım Şampuanı Güçlü ve Parlak 400 ml

Satıcı: Levent market

399,00 TL

(997,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

32 399.00
Elidor Şampuan ve Saç Bakım Kremi Güçlü ve Parlak 400 ml x3

Satıcı: Unilever

419,00 TL

(1.047,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

33 419.00
Elidor Şampuan Güçlü ve Parlak 400 ml x2 + 7/24 Şekillendirici Bakım Kremi 240 ml

Satıcı: Unilever

429,00 TL

(1.072,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

34 429.00
Elidor Superblend Saç Bakım Şampuanı Güçlü ve Parlak E Vitamini Makademya Yağı 400 ml X3

Satıcı: Turna Shopping Center

495,00 TL

(1.237,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

35 495.00
Elidor Güçlü Ve Parlak Superblend E Vitamini Şampuan 400 Ml X 4

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

914,02 TL

(2.285,05 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

36 914.02

Elidor Güçlü ve Parlak 400 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Elidor Güçlü ve Parlak 400 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Cansız Saç Mat Saç
• Temel Ürün Etkisi Bakım Besleyici Canlılık Ferahlık Güç Kazandırma Hacim-Dolgunluk Kalıcı Koku Koruma Parlaklık
• Hacim 400 ml

Elidor Güçlü ve Parlak 400 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.