Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Şampuan Fiyatları

John Frieda Düzleştirici Etkili Günlük Şampuan 250 ml

Satıcı: ZEYCESHOP

308,74 TL

(1.234,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 308.74
John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Kusursuz Düzlük Şampuanı 250 ML

Satıcı: sanipak

376,19 TL

(1.504,76 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 376.19
John Frieda Düzleştirici Etkili Günlük Şampuan 250 ml

Satıcı: Mutlu Fiyatlar

382,53 TL

(1.530,12 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 382.53
John Frieda Düzleştirici Etkili Günlük Şampuan 250 Ml

Satıcı: KBR FARMA

389,20 TL

(1.556,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 389.20
John Frieda Düzleştirici Etkili Günlük Şampuan 250 ml

Satıcı: KBR FARMA

461,31 TL

(1.845,24 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 461.31
John Frieda Düzleştirici Etkili Günlük Şampuan 250 ml

Satıcı: Kozmovital

463,44 TL

(1.853,76 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 463.44
John Frieda Kusursuz Düzlükte Saçlar İçin Şampuan 250 Ml

Satıcı: Kozmovital

467,80 TL

(1.871,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 467.80
John Frieda Frizz Ease Flawlessly Kusursuz Düzlükte Saçlar Için Şampuan 250 Ml

Satıcı: Pharmahanem

539,10 TL

(2.156,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 539.10
John Frieda Frizz Ease Mucizevi İyileşme Bakım Şampuanı 250 Ml

Satıcı: DEPO ECZANEM

581,60 TL

(2.326,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 581.60
John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straıght Kusursuz Düz Şampuan 250 ml 619,95 TL

(2.479,80 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 629.95
John Frieda Frizz Ease Düz Saçlar Şampuan 250 Ml

Satıcı: avantajlarsepeti

632,06 TL

(2.528,24 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 632.06
John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Shampoo 250 Ml Kusursuz Düzlükte Saçlar İçin Şampuan

Satıcı: Avantajlarsepeti

642,80 TL

(2.571,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 642.80
John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Shampoo 250 Ml

Satıcı: Avantajlarsepeti

651,20 TL

(2.604,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 651.20

John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Şampuan Fiyat Geçmişi

John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Asi Saç Boyalı Saç
• Temel Ürün Etkisi Düzleştirici Elektriklenme Önleyici Yatıştırıcı
• Hacim 250 ml

John Frieda Frizz Ease Flawlessly Straight Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.