Ürün Tipi:
Saç Kremi
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

John Frieda Frizz Ease Weightless Wonder Saç Kremi Fiyatları

John Frieda Frizz Ease Weightless Wonder Ağırlaştırmayan Saç Bakım Kremi 250 ml

Satıcı: vitamanya

246,39 TL

(985,56 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 256.39
John Frieda Frizz Ease Weightless Wonder Ağırlaştırmayan Saç Bakım Kremi 250 ml

Satıcı: Amazon.com.tr

259,10 TL

(1.036,40 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 269.1
John Frieda Weightless Wonder Conditioner 250 Ml

Satıcı: KBR FARMA

294,10 TL

(1.176,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 294.10
John Frıeda Krem Wonder 250 Ml

Satıcı: kremsaglık

309,90 TL

(1.239,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 309.90
John Frieda Ağırlaştırmayan Besleyici Bakım Kremi 250 ml

Satıcı: İkoncan

355,41 TL

(1.421,64 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 355.41
John Frieda Weightless Wonder Conditioner 250 Ml

Satıcı: Mr. Farma

388,00 TL

(1.552,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 388.00
John Frieda Weightless Wonder Ağırlaştırmayan Saç Bakım Kremi 250Ml

Satıcı: Kozmela

539,80 TL

(2.159,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 539.80
John Frieda Weightless Wonder Conditioner 250 Ml

Satıcı: Alfa Market

628,50 TL

(2.514,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 628.50
John Frieda Frizz Ease Ağırlaştırmayan Besleyici Saç Bakım Kremi 250 ml 708,50 TL

(2.834,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 718.5

John Frieda Frizz Ease Weightless Wonder Saç Kremi Fiyat Geçmişi

John Frieda Frizz Ease Weightless Wonder Saç Kremi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Saç Kremi
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Elektriklenmeye Eğilimli Saç İnce Telli Saç
• Temel Ürün Etkisi Besleyici Düzleştirici Elektriklenme Önleyici Esneklik Kazandırma Ferahlık Kabarma Önleyici Kalıcı Koku Karışıklık Açıcı Pürüzsüzleştirme Yatıştırıcı Yumuşaklık Hissi
• Hacim 250 ml

John Frieda Frizz Ease Weightless Wonder Saç Kremi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.