Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Hacim:

Kerastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml Şampuan Fiyatları

Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Disiplin Şampuanı 250 ML

Satıcı: karmenkozmetik

1.587,60 TL

(6.350,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 1587.60
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Disiplin Şampuanı 250Ml

Satıcı: SACA DAİR

1.652,10 TL

(6.608,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1652.10
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Şampuan 250 Ml

Satıcı: MİRACLE KOZMETİK

1.653,00 TL

(6.612,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1653.00
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Şampuan 250Ml

Satıcı: MİRACLE KOZMETİK

1.653,00 TL

(6.612,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1653.00
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Şampuan 250 Ml

Satıcı: MİRACLE KOZMETİK

1.653,00 TL

(6.612,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1653.00
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Şampuan 250Ml

Satıcı: MİRACLE KOZMETİK

1.653,00 TL

(6.612,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1653.00
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Disiplin Şampuanı 250 ML

Satıcı: sacadair

1.680,00 TL

(6.720,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1680.00
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Disiplin Şampuanı 250ml 1.804,00 TL

(7.216,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1814
Kerastase Profesyonel Discipline Bain Fluidealiste Gentle Şampuan 250 ml NesliBty

Satıcı: Cosmostation

1.940,40 TL

(7.761,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1940.40
Kerastase Boyalı Saçlar için Sülfatsız Disiplin Şampuanı - Discipline Bain Fluidealiste 250 ml

Satıcı: Cosmostation

2.058,00 TL

(8.232,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2058.00
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Asi Ve Aşırı İşlem Görmüş Saçlar İçin Bakım Şampuanı 250Ml

Satıcı: Kozmela

2.607,00 TL

(10.428,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2607.00
Kerastase Kabaran ve Asi Saçlar için Disiplin Şampuanı - Discipline Bain Fluidealiste 250 ml

Satıcı: Atakent Kozmetik

2.959,01 TL

(11.836,04 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 2959.01
Kerastase Profesyonel Discipline Bain Fluidealiste Gentle Şampuan 250 ml NesliBty

Satıcı: Atakent Kozmetik

2.959,01 TL

(11.836,04 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 2959.01
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Sülfatsız Şampuan 250ml

Satıcı: Atakent Kozmetik

2.959,01 TL

(11.836,04 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 2959.01
Kerastase Boyalı Saçlar için Sülfatsız Disiplin Şampuanı - Discipline Bain Fluidealiste 250 ml

Satıcı: Atakent Kozmetik

3.455,00 TL

(13.820,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 3455.00
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Gentle Şekillendirme Sağlayan Şampuan 250 ml 2 Adet

Satıcı: Cosmostation

4.684,40 TL

(18.737,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 4684.40
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Şampuan 250 Ml + Fondant Fluidealiste Saç Kremi 200ml

Satıcı: Atakent Kozmetik

7.415,00 TL

(29.660,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 7415.00

Kerastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Kerastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Temel Ürün Etkisi Elektriklenme Önleyici Parlaklık
• Hacim 250 ml

Kerastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.