Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Kerastase Specifique Bain Prevention 250 ml Şampuan Fiyatları

Bain Prevention Dökülme Karşıtı Şampuan 250Ml

Satıcı: kozmetik kAPINIZDA

1.525,70 TL

(6.102,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1525.70
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan 250 ML

Satıcı: sacadair

1.638,00 TL

(6.552,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1638.00
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan 250 ML

Satıcı: marcus-mira

1.751,40 TL

(7.005,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 1751.40
Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan 250 ml 1.780,00 TL

(7.120,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1790
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan 250 ML

Satıcı: miracle

1.800,00 TL

(7.200,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1800.00
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Karşıtı Şampuan 250Ml

Satıcı: MY GRUP KOZMETİK

1.940,37 TL

(7.761,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1940.37
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Ve Dengeleyici Şampuan 250ml

Satıcı: Saçhane

1.944,00 TL

(7.776,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1944.00
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Karşıtı Şampuan 250 ml 250 ml

Satıcı: KÉRASTASE

2.006,00 TL

(8.024,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2006.00
Kerastase Specifique Bain Prevention 250Ml

Satıcı: JOVAU

2.012,10 TL

(8.048,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2012.10
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Ve Dengeleyici Şampuan 250ml

Satıcı: Kozmetik Kapınızda

2.050,00 TL

(8.200,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2050.00
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Karşıtı Şampuan 250 ml 250 ml

Satıcı: İnter Serkan Shop

2.050,00 TL

(8.200,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2050.00
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Karşıtı Şampuan 250Ml

Satıcı: Kozmela

2.129,05 TL

(8.516,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 2129.05
Kerastase Saç Dökülmesini Önleyen Bain Prevention Şampuan 250ml

Satıcı: Mustafa Lale Kuaför

2.234,40 TL

(8.937,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2234.40
Kerastase Anti Hair Loss Specifique Bain Prevention Hair Loss Prevention Shampoo 250 ml

Satıcı: Mustafa Lale Kuaför

2.254,00 TL

(9.016,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2254.00
Kerastase Kérastase Specifique Bain Prevention Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 250 ml

Satıcı: Mustafa Lale Kuaför

2.303,00 TL

(9.212,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 2303.00
Kerastase Specifique Bain Prévention Dökülme Karşıtı Güçlendirici Şampuan 250 ml TWINKLE TRUSTY65

Satıcı: Mustafa Lale Kuaför

2.303,00 TL

(9.212,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 2303.00
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Karşıtı Şampuan 250 ml 250 ml

Satıcı: Kozmoya

2.304,00 TL

(9.216,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2304.00
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Ve Dengeleyici Şampuan 250ml

Satıcı: Mustafa Lale Kuaför

2.352,00 TL

(9.408,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 2352.00
Kerastase Specifique Bain Prevention Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 250 Ml

Satıcı: ANTREPO

2.492,30 TL

(9.969,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 2492.30
Kerastase Specifique Bain Prevention - Dökülme Karşıtı Saç Bakım Şampuanı 250Ml

Satıcı: Kozmela

2.607,00 TL

(10.428,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

20 2607.00
Kerastase Dökülme Önleyici Şampuan Specifique Bain Prevention 250 Ml

Satıcı: Kozmo Aura

4.171,60 TL

(16.686,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 4171.60

Kerastase Specifique Bain Prevention 250 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Kerastase Specifique Bain Prevention 250 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Normal Saç
• Temel Ürün Etkisi Arındırıcı Dökülmeye Etkili Parlaklık
• Hacim 250 ml

Kerastase Specifique Bain Prevention 250 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.