Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Kerastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm 250 ml Şampuan (250 ml) Fiyatları

Kerastase Specifique Bain Vital Dermo Calm Şampuan 250 Ml

Satıcı: SACA DAİR

1.588,60 TL

(6.354,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1588.60
Kerastase Specifique Bain Vital Dermo Calm Şampuan 250 Ml

Satıcı: MİRACLE KOZMETİK

1.653,00 TL

(6.612,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1653.00
Kerastase Specifique Bain Vital Dermo Calm Şampuan 250 Ml

Satıcı: MİRACLE KOZMETİK

1.653,00 TL

(6.612,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1653.00
Kerastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm Şampuan 250 ML

Satıcı: sacadair

1.679,16 TL

(6.716,64 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1679.16
Kerastase Specifique Bain Vital Dermo Calm Şampuan 250 ml 1.759,12 TL

(7.036,48 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1769.12
Kerastase Specifique Bain Vital Dermo Calm Şampuan 250ml 1.770,00 TL

(7.080,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1780
Kerastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm Şampuan 250 ML

Satıcı: Myparfumeri

2.150,00 TL

(8.600,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 2150.00
Kerastase Bain Vital Dermo Calm Normal Ve Karma Saç Tipleri İçin Yatıştırıcı Şampuan 250Ml

Satıcı: Kozmela

2.172,50 TL

(8.690,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2172.50
Kerastase Specifique Bain Vital Dermo Calm Yatıştırıcı Şampuan 250 ml

Satıcı: Kozmoya

2.304,00 TL

(9.216,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2304.00
Kerastase Specifique Bain Vital Dermocalm Yağlı Saç Derisi İçin Hassasiyet Karşıtı Şampuan 250 Ml

Satıcı: ANTREPO

2.837,30 TL

(11.349,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2837.30
Kerastase Specifique Bain Vital Dermo Calm Hassas Saç Derisi Ve Karma Saçlar Için Yatıştırıcı Şampuan 250ml

Satıcı: Atakent Kozmetik

2.960,00 TL

(11.840,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2960.00

Kerastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm 250 ml Şampuan (250 ml) Fiyat Geçmişi

Kerastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm 250 ml Şampuan Ürün Ailesi

Kerastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm 250 ml Şampuan 250 ml 1.588,60 TL(6.354,40 TL/litre)
Kerastase Specifique Bain Riche Dermo-Calm 1000 ml Şampuan 1 litre Fiyat bulunamadı

Kerastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm 250 ml Şampuan (250 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
• Temel Ürün Etkisi Canlılık Kaşıntı Giderici Pürüzsüzleştirme
• Hacim 250 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

Kerastase Specifique Bain Vital Dermo-Calm 250 ml Şampuan (250 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.