Ürün Tipi:
Bakım Yağı
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Loreal Paris Absolut Repair 90 ml Bakım Yağı Fiyatları

L'Oréal Professionnel Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlara 10 Etkili Saç Bakım Yağı 90 ML

Satıcı: MehmetTatlıKuaför

833,00 TL

(9.255,56 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 833.00
L'Oréal Professionnel Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlara 10 Etkili Saç Bakım Yağı 90 ML

Satıcı: NAZEKOZMETİK

839,16 TL

(9.324,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 839.16
L'Oréal Professionnel Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlara 10 Etkili Saç Bakım Yağı 90 ML

Satıcı: KaizenHairdressing

945,76 TL

(10.508,44 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 945.76
L'Oréal Professionnel Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlara 10 Etkili Saç Bakım Yağı 90 ML

Satıcı: karmenkozmetik

966,00 TL

(10.733,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 966.00
Serie Expert Absolut Repair 10 In 1 Yıpranmış Saçlar Için 10 Etkili Mucize Bakım Spreyi 190 ML 1.020,00 TL

(11.333,33 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1030
Loreal Serie Expert Absolut Repair Oil 90 Ml Saç Bakım Yağı

Satıcı: MY GRUP KOZMETİK

1.023,10 TL

(11.367,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1023.10
Absolut Repair Oil Cam Serum 90ml

Satıcı: KUAFÖR ALTINELLER ACIBADEM İSTANBUL

1.118,00 TL

(12.422,22 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1118.00
Serie Expert Absolut Repair 10 In 1 Yıpranmış Saçlar Için 10 Etkili Mucize Bakım Spreyi 90 ml

Satıcı: KUAFÖR ALTINELLER ACIBADEM İSTANBUL

1.118,00 TL

(12.422,22 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1118.00
Absolut Repair Oil Cam Serum 90ml

Satıcı: Salon Hair Mac

1.201,87 TL

(13.354,11 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1201.87
L'Oréal Professionnel Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlara 10 Etkili Saç Bakım Yağı 90 ML

Satıcı: l-orealprofessionnel

1.218,00 TL

(13.533,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1218.00
L'oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 10 In 1 Yıpranmış Saçlar Için 10 Etkili Mucize Bakım Spreyi 90 ml

Satıcı: Saç uzmanı

1.330,00 TL

(14.777,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1330.00
Loreal Serie Expert Absolut Repair Oil 90Ml. Saç Bakım Yağı

Satıcı: yağmur kozmetik

1.350,00 TL

(15.000,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1350.00
L'Oréal Professionnel Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlara 10 Etkili Saç Bakım Yağı 90 ML

Satıcı: çizgisaçtasarım

1.356,60 TL

(15.073,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 1356.60

Loreal Paris Absolut Repair 90 ml Bakım Yağı Fiyat Geçmişi

Loreal Paris Absolut Repair 90 ml Bakım Yağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Bakım Yağı
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Hasar Görmüş Saç Yıpranmış Saç
• Temel Ürün Etkisi Güç Kazandırma İpeksi Dokunuş Kalıcı Koku Kolay Tarama Nemlendirici Parlaklık Yoğun Onarıcı Yumuşaklık Hissi
• Hacim 90 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

Loreal Paris Absolut Repair 90 ml Bakım Yağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.