Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Loreal Paris Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı 500 ml Şampuan Fiyatları

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı Profesyonel Şampuan 500 ML

Satıcı: MehmetTatlıKuaför

1.176,00 TL

(2.352,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1176.00
Loreal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı Profesyonel Şampuan 500 Ml

Satıcı: MY GRUP KOZMETİK

1.390,60 TL

(2.781,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1390.60
L'oreal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı Profesyonel Şampuan 500 ML 1.440,00 TL

(2.880,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1450
L'Oreal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı Profesyonel Şampuan 500ml

Satıcı: ECE KOZMETİK

1.517,04 TL

(3.034,08 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 1517.04
L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı Profesyonel Şampuan 500 ML

Satıcı: Myparfumeri

1.640,00 TL

(3.280,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1640.00
L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı Profesyonel Şampuan 500 ML

Satıcı: NAZEKOZMETİK

1.675,80 TL

(3.351,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1675.80
L'oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı Profesyonel Şampuan 500 Ml

Satıcı: SACA DAİR

1.717,40 TL

(3.434,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1717.40
L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı Profesyonel Şampuan 500 ML

Satıcı: l-orealprofessionnel

1.806,00 TL

(3.612,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1806.00
Serie Expert Serioxyl Advanced Şampuan 500ml.key Pro Expert

Satıcı: Salon Hair Mac

1.868,54 TL

(3.737,08 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1868.54
L'oreal Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced Şampuan 500ml. Serieexpert

Satıcı: MTN KOZMETİK

2.785,35 TL

(5.570,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 2785.35

Loreal Paris Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı 500 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Loreal Paris Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı 500 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Yağlı Saç
• Temel Ürün Etkisi Arındırıcı Ferahlık Kepeğe Karşı Nemlendirici Peeling Etkisi Rahatlatıcı Etki Saç Derisi Detoksu Yağlanma Geciktirici Yenileyici Yumuşaklık Hissi
• Hacim 500 ml

Loreal Paris Scalp Advanced Yağlanma Karşıtı 500 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.