Ürün Tipi:
Şampuan
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Loreal Serie Expert Curl Expression 300 ml Şampuan Fiyatları

L'oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Birikme Önleyici Şampuan 300ml

Satıcı: KOZMET

768,02 TL

(2.560,07 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 768.02
Loreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Birikme Önleyic Şampuan 300Ml

Satıcı: kaizenshop-tr

855,20 TL

(2.850,67 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 855.20
L'Oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Birikme Önleyici Şampuan 300ml

Satıcı: Mehmet Tatlı Kuaför

901,00 TL

(3.003,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 901.00
Loreal Serie Expert Curl Expression 300 Ml Şampuan

Satıcı: MY GRUP KOZMETİK

935,40 TL

(3.118,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 935.40
L'Oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Birikme Önleyici Şampuan 300ml

Satıcı: MY GRUP KOZMETİK

992,75 TL

(3.309,17 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 992.75
L'oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Birikme Önleyici Şampuan 300Ml

Satıcı: MİSSPERA

1.058,40 TL

(3.528,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1058.40
L'oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Birikme Önleyici Şampuan 300ml

Satıcı: Saçhane

1.101,00 TL

(3.670,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1101.00
Loreal Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Birikme Önleyici Şampuan 300ml 1.105,00 TL

(3.683,33 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1115
L'oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Birikme Önleyici Şampuan 300ml

Satıcı: MY GRUP KOZMETİK

1.125,00 TL

(3.750,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1125.00
L'oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Birikme Önleyici Şampuan 300ml

Satıcı: Kozmela

1.125,00 TL

(3.750,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1125.00
L'Oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Birikme Önleyici Şampuan 300ml

Satıcı: Kozmela

1.148,31 TL

(3.827,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 1148.31
L'Oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Birikme Önleyici Şampuan 300ml

Satıcı: Salon Hair Mac

1.219,71 TL

(4.065,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 1219.71
Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Birikme Önleyici Şampuan 300 ml 1.250,00 TL

(4.166,67 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 1260
Loreal Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Birikme Önleyici Şampuan 300Ml

Satıcı: Kozmela

1.884,30 TL

(6.281,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1884.30
L'oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression For Curly Hair Curl Enhancing Shampoo 300ml

Satıcı: Atakent Kozmetik

1.969,01 TL

(6.563,37 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 1969.01
L'oreal Professionnel Serie Expert Curl Expression Kıvırcık Saçlar Için Belirgin Bukleler Için Şampuan 300ml

Satıcı: Atakent Kozmetik

1.969,01 TL

(6.563,37 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 1969.01
L'oreal Professionnel Loreal Professionnel Paris Serie Expert Curl Expression Birikme Önleyici Şampuan 300 ml 2 Adet

Satıcı: Saçhane

2.172,00 TL

(7.240,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 2172.00

Loreal Serie Expert Curl Expression 300 ml Şampuan Fiyat Geçmişi

Loreal Serie Expert Curl Expression 300 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şampuan
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Kıvırcık Saç
• Temel Ürün Etkisi Arındırıcı Kalıcı Koku Karışıklık Açıcı Nemlendirici
• Hacim 300 ml

Loreal Serie Expert Curl Expression 300 ml Şampuan Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.