Ürün Tipi:
Saç Kremi
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Ogx Kırılma Karşıtı Keratin Oil 385 ml Saç Kremi Fiyatları

Ogx Keratin Oil Kırılma Karşıtı 385 Ml Saç Kremi

Satıcı: vitamanya

346,80 TL

(900,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 346.80
Ogx Keratin Oil Kırılma Karşıtı Saç Bakım Kremi 2 x 385 ML

Satıcı: vitamanya

604,33 TL

(784,84 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 604.33
Ogx Keratin Oil Kırılma Karşıtı Saç Bakım Kremi 385 ML

Satıcı: cosmetica

404,10 TL

(1.049,61 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 404.10
OGX Kırılma Karşıtı Keratin Oil Bakım Kremi 385 ml.

Satıcı: Kozmela

491,59 TL

(1.276,86 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 491.59
Ogx Keratin Oil Kırılma Karşıtı 385 Ml 2 Adet Saç Kremi

Satıcı: vitamanya

584,70 TL

(1.518,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 584.70
OGX Kırılma Karşıtı Keratin Oil Bakım Sülfatsız Kremi 385 ML

Satıcı: kenvueturkiye

649,00 TL

(1.685,71 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 649.00
Ogx Keratin Oil Kırılma Karşıtı Saç Bakım Kremi 2 x 385 ML

Satıcı: kenvueturkiye

1.349,10 TL

(1.752,08 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1349.10
OGX Kırılma Karşıtı Keratin Oil Bakım Kremi 385Ml

Satıcı: avantajlarsepeti

721,50 TL

(1.874,03 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 721.50
Ogx Keratin Oil Conditioner-Kırılma Karşıtı Güçlendirici Bakım Kremi 385 Ml

Satıcı: avantajlarsepeti

721,50 TL

(1.874,03 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 721.50
OGX KIRILMA KARŞITI KERATİN OİL BAKIM KREMİ 385 ML-

Satıcı: Kenvue Türkiye

749,00 TL

(1.945,45 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 749.00
Ogx Kırılma Karşıtı Keratin Oil Krem 385 ml 749,90 TL

(1.947,79 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 759.9
Ogx Kırılma Karşıtı Keratin Oil Saç Bakım Kremi 385 Ml

Satıcı: Kozmo Aura

1.245,60 TL

(3.235,32 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1245.60
OGX Kırılma Karşıtı Keratin Oil Sülfatsız Saç Bakım Kremi 385 ml X2

Satıcı: Kenvue Türkiye

1.499,00 TL

(3.893,51 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1499.00

Ogx Kırılma Karşıtı Keratin Oil 385 ml Saç Kremi Fiyat Geçmişi

Ogx Kırılma Karşıtı Keratin Oil 385 ml Saç Kremi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Saç Kremi
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
• Temel Ürün Etkisi Bakım Canlılık Kalıcı Koku Kırılma Karşıtı Kolay Tarama Nemlendirici Onarıcı Parlaklık Pürüzsüzleştirme Yumuşaklık Hissi
• Hacim 385 ml

Ogx Kırılma Karşıtı Keratin Oil 385 ml Saç Kremi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.