Ürün Tipi:
Saç Kremi
Kullanıcı Tipi:
Saç Tipi:
Hacim:

Urban Care Intense Keratin 250 ml Saç Kremi Fiyatları

Urban Care İntense Keratin 250Ml Şampuan

Satıcı: Develigross

202,50 TL

(810,00 TL/litre)

+ 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 212.5
Urban Care Intense Keratin Aşırı Yıpranmış Saçlara Özel Saç Bakım Kremi 250ml

Satıcı: Amazon.com.tr

209,16 TL

(836,64 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 219.16
Urban Care Intense Keratin Aşırı Yıpranmış Saçlara Özel Saç Bakım Kremi-250 Ml-Vegan

Satıcı: HEPSİBUDEPODA

211,90 TL

(847,60 TL/litre)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 221.9
Urban Care Intense Keratin Aşırı Yıpranmış Saçlara Özel Saç Bakım Kremi 250 Ml

Satıcı: BRN

252,00 TL

(1.008,00 TL/litre)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 262
Urban Care Intense Keratin Aşırı Yıpranmış Saçlara Özel Saç Bakım Şampuanı-250 Ml-Vegan

Satıcı: HMYE KOZMETİK

259,10 TL

(1.036,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 259.10
Urban Care Intense Keratin Saç Kremi 250 ml 292,39 TL

(1.169,56 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 302.39
Urban Care Intense Keratin Aşırı Yıpranmış Saçlara Özel Saç Bakım Şampuanı-250 Ml-Vegan

Satıcı: MTN KOZMETİK

293,00 TL

(1.172,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 293.00
Urban Care Intense Keratin Saç Bakım Kremi 250 Ml

Satıcı: MTN KOZMETİK

293,00 TL

(1.172,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 293.00
Urban Care Urban Care Intense Keratin Saç Bakım Şampuanı 250 Ml

Satıcı: MTN KOZMETİK

293,00 TL

(1.172,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 293.00
Urban Care İntense Keratin Saç Bakım Kremi 250 Ml

Satıcı: Kozmela

425,80 TL

(1.703,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 425.80
Urban Care Intense Keratin Onarıcı ve Yapılandırıcı Saç Bakım Kremi 250 ml 440,00 TL

(1.760,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 450
URBAN Care Intense Keratin Aşırı Yıpranmış Saçlara Özel Saç Bakım Kremi 250 ml- Vegan (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

460,00 TL

(1.840,00 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

12 470

Urban Care Intense Keratin 250 ml Saç Kremi Fiyat Geçmişi

Urban Care Intense Keratin 250 ml Saç Kremi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Saç Kremi
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Saç Tipi Cansız Saç Kuru Saç Mat Saç Yıpranmış Saç
• Temel Ürün Etkisi Canlılık Direnç Kazandırma Güç Kazandırma Hacim-Dolgunluk İpeksi Dokunuş Kolay Tarama Koruma Parlaklık Pürüzsüzleştirme Yapılandırıcı Yıpranma Karşıtı Yoğun Onarıcı Yumuşaklık Hissi
• Hacim 250 ml

Urban Care Intense Keratin 250 ml Saç Kremi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.