Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Binek/Hafif Ticari
Hacim:
Yağ Tipi:
Mineral
API Sınıfı:
GL-5
SAE Sınıfı:
80W-90

Castrol Axle EPX 80W-90 Dişli Yağı Fiyatları

Castrol Axle Epx 80W/90 1 Lt Diferansiyel Yağı Apı Gl-5

Satıcı: SAYOTO

511,50 TL

(511,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 511.50
Castrol Şanzıman Yağı Transmax Axle Epx 80W-90 1Litre H Tu

Satıcı: SAYOTO

511,50 TL

(511,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 511.50
Castrol Axle Epx 80W-90 Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: tozlumadeniyag | 90 yorum

527,12 TL

(527,12 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 527.12
CASTROL ŞANZIMAN YAĞI TRANSMAX AXLE EPX 80W-90 1LİTRE H TU

Satıcı: SAYOTO

550,00 TL

(550,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 550.00
Castrol Axle Epx 80W-90 Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: sayoto

550,00 TL

(550,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 550.00
Castrol Axle Epx 80W-90 Apı GL-5 Diferansiyel Yağı 1 L

Satıcı: sayoto

550,00 TL

(550,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 550.00
CASTROL AXLE EPX 80W/90 Diferansiyel ve Şanzıman Yağı 1 Litre

Satıcı: İZMİR YAĞ SANAYİ

855,40 TL

(855,40 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 865.4
CASTROL AXLE EPX 80W/90 Diferansiyel ve Şanzıman Yağı 1 Litre

Satıcı: İZMİR YAĞ SANAYİ

855,40 TL

(855,40 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 865.4
Castrol Axle Epx 80W-90 Apı GL-5 Diferansiyel Yağı 1 L

Satıcı: izmiryagsanayi

910,00 TL

(910,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 910.00
Castrol Axle Epx 80W-90 Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: izmiryagsanayi

910,00 TL

(910,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 910.00

Castrol Axle EPX 80W-90 Dişli Yağı Fiyat Geçmişi

Castrol Axle EPX 80W-90 Dişli Yağı Temel Özellikleri

Binek/Hafif Ticari
Mineral
GL-5
80W-90

Castrol Axle EPX 80W-90 Dişli Yağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dişli Yağı
• Araç Tipi Binek/Hafif Ticari Ticari Ağır Hizmet
• Yağ Tipi Mineral
• Hacim 1 litre
• SAE Sınıfı 80W-90
• API Sınıfı GL-5
• Spesifikasyon MAN 342 Typ M2 ZF TE-ML 05A ZF TE-ML 12E ZF TE-ML 16B ZF TE-ML 17B ZF TE-ML 19B ZF TE-ML 21A

Castrol Axle EPX 80W-90 Dişli Yağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.