Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Binek/Hafif Ticari
Şanzıman Tipi:
Otomatik
Hacim:

Castrol Transmax ATF Z Şanzıman Yağı Fiyatları

Castrol Transmax Atf Z Konforlu Şürüş Teknolojii Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: tozlumadeniyag

484,00 TL

(484,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 484.00
Castrol Transmax Atf Z 1L

Satıcı: SAYOTO

646,40 TL

(646,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 646.40
CASTROL Transmax Atf Z Otomatik Şanzıman Yağı 1 Litre

Satıcı: SAYOTO

750,00 TL

(750,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 750.00
Castrol TRANSMAX ATF Z Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: Castrol | 6 yorum

800,00 TL

(800,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 800.00
Castrol Transmax Atf Z 1L H 1A

Satıcı: otoakabe

846,00 TL

(846,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 846.00
Castrol TRANSMAX ATF Z Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: sayoto

950,00 TL

(950,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 950.00
Castrol Transmax Atf Z Konforlu Şürüş Teknolojii Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: sayoto

950,00 TL

(950,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 950.00
Castrol TRANSMAX ATF Z Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: izmiryagsanayi

1.159,19 TL

(1.159,19 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1159.19
Castrol Transmax Atf Z Konforlu Şürüş Teknolojii Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: izmiryagsanayi

1.159,19 TL

(1.159,19 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1159.19

Castrol Transmax ATF Z Şanzıman Yağı Fiyat Geçmişi

Castrol Transmax ATF Z Şanzıman Yağı Ürün Ailesi

Castrol Transmax ATF Z Şanzıman Yağı 1 litre 484,00 TL(484,00 TL/litre)
Castrol Transmax ATF Z Şanzıman Yağı 5 litre 3.450,00 TL(690,00 TL/litre)

Castrol Transmax ATF Z Şanzıman Yağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şanzıman Yağı
• Şanzıman Tipi Otomatik
• Araç Tipi Binek/Hafif Ticari
• Hacim 1 litre
• Spesifikasyon Acura ATF DW-1 Aisin Warner JWS 3309 Aisin Warner JWS 3314 Aisin Warner JWS 3317 Audi G 052 162 Daihatsu Ammix ATF D-III Multi Daihatsu Ammix ATF D3-SP Honda ATF DW-1 Hyundai SP-III Hyundai SP-IV JASO 1A Kia SP-III Kia SP-IV MAN 339 Typ V2 MAN 339 Typ Z12 MAN 339 Typ Z3 Mazda ATF FZ Mazda ATF JWS 3317 Mazda ATF M-III Mazda ATF M-V MB-Approval 236.1 MB-Approval 236.10 MB-Approval 236.6 MB-Approval 236.7 MB-Approval 236.81 MB-Approval 236.9 Nissan Matic-D Nissan Matic-J Nissan Matic-S Subaru F6 Subaru Red 1 Suzuki AT Oil 2384K Suzuki AT Oil 5D06 Toyota Type T Toyota Type T-II Toyota Type T-III Toyota Type T-IV Voith H55.6336.xx VW 501 60 VW G 052 162 ZF TE-ML 04D ZF TE-ML 11B ZF TE-ML 14C ZF TE-ML 16M ZF TE-ML 20C ZF TE-ML 25C

Castrol Transmax ATF Z Şanzıman Yağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.