Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Ağır Hizmet
Şanzıman Tipi:
Otomatik
Hacim:

Castrol Transmax Dex III Multivehicle Şanzıman Yağı Fiyatları

Castrol Transmax Dexron Iıı 1 Lt Otomatik Şanzıman Yağ

Satıcı: Oilmarkt

539,40 TL

(539,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 539.40
Castrol ATF Transmax Dex III Multivehicle 1 Lt Otomatik Transmisyon Yağı

Satıcı: Oilmarkt

594,00 TL

(594,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 604
Castrol Transmax Dexron III 1 Lt Otomatik Şanzıman Yağ 594,23 TL

(594,23 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 604.23
Castrol Transmax Dexron III Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: Oilmarkt

645,00 TL

(645,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 645.00
CASTROL Transmax ATF DEX III 1 Litre Üretim Yılı: 2024

Satıcı: Castrol

650,00 TL

(650,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 650.00
CASTROL Transmax Dexron Iıı 1 Lt Otomatik Şanzıman Yağ

Satıcı: SAYOTO

650,00 TL

(650,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 650.00
Castrol Transmax Dex 3 Multivehicle Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: sayoto

650,00 TL

(650,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 650.00
CASTROL Transmax ATF DEX III 1 Litre Üretim Yılı: 2024

Satıcı: MFK PETROL

700,00 TL

(700,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 700.00
Castrol Transmax Dex 3 Multivehicle Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: otoakabe

700,00 TL

(700,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 700.00
Castrol Transmax Dexron III Otomatik Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: sayoto

890,00 TL

(890,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 890.00
Castrol Transmax Dexron Iıı 1 Lt Otomatik Şanzıman Yağ (2 Adet)

Satıcı: Oilmarkt

991,20 TL

(991,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 991.20
Castrol Transmax Dexron Iıı 1 Lt Otomatik Şanzıman Yağ (4 Adet)

Satıcı: Oilmarkt

1.892,30 TL

(1.892,30 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 1892.30

Castrol Transmax Dex III Multivehicle Şanzıman Yağı Fiyat Geçmişi

Castrol Transmax Dex III Multivehicle Şanzıman Yağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şanzıman Yağı
• Şanzıman Tipi Otomatik
• Araç Tipi Ağır Hizmet
• Hacim 1 litre
• Spesifikasyon Allison C4 Allison TES 389 Ford Mercon GM Dexron II GM Dexron III GM Dexron III-H MAN 339 Typ L1 MAN 339 Typ V1 MAN 339 Typ Z1 MB-Approval 236.9 Voith H55.6335.xx Volvo 97340 Volvo 97341 ZF TE-ML 04D ZF TE-ML 14A

Castrol Transmax Dex III Multivehicle Şanzıman Yağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.