Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Binek/Hafif Ticari
Şanzıman Tipi:
Otomatik
Hacim:
Yağ Tipi:
Tam Sentetik
SAE Sınıfı:
75W

Castrol Transmax Dual Şanzıman Yağı Fiyatları

Castrol Transmax Dual Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: TuttoMotors

550,00 TL

(550,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 550.00
Castrol Transmax Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 6 X 1 L

Satıcı: SAYOTO

3.348,00 TL

(558,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3348.00
Castrol TRANSMAX Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: tozlumadeniyag

615,12 TL

(615,12 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 615.12
Castrol Transmax Dual Multivehicle Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: İZMİR YAĞ SANAYİ

643,20 TL

(643,20 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 653.2
Castrol Transmax Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 3 x 1 L

Satıcı: sayoto

2.000,00 TL

(666,67 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 2000.00
Castrol TRANSMAX Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: izmiryagsanayi

690,00 TL

(690,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 690.00
Castrol TRANSMAX Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: hilmiotomotiv

700,00 TL

(700,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 700.00
Castrol TRANSMAX Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: turkoil-market

749,99 TL

(749,99 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 749.99
CASTROL Transmax Dual Otomatik Vites Şanzıman Yağı 1lt (ÜRETİM TARİHİ 2024) Orijinal

Satıcı: SAYOTO

750,00 TL

(750,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 750.00
Castrol TRANSMAX Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: Castrol

750,00 TL

(750,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 750.00
Castrol Transmax Dual Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: sayoto

750,00 TL

(750,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 750.00
Castrol Transmax Dual Multıvehıcle 1Lt

Satıcı: Nursal Ford Yedek Parça

763,80 TL

(763,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 763.80
Castrol TRANSMAX Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: mfk-petrol

840,00 TL

(840,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 840.00
Castrol Transmax Dual Multivehicle 1 Litre-Tam Sentetik Çift Kavramalı (DCT/DSG) Şanzıman Yağı

Satıcı: İZMİR YAĞ SANAYİ

1.237,70 TL

(1.237,70 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1247.7
Castrol Transmax Dual Çift Kavramalı Şanzıman Yağı 3 x 1 L

Satıcı: izmiryagsanayi

3.879,41 TL

(1.293,14 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 3879.41

Castrol Transmax Dual Şanzıman Yağı Fiyat Geçmişi

Castrol Transmax Dual Şanzıman Yağı Temel Özellikleri

Binek/Hafif Ticari
Otomatik
Tam Sentetik
75W

Castrol Transmax Dual Şanzıman Yağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şanzıman Yağı
• Şanzıman Tipi Otomatik
• Araç Tipi Binek/Hafif Ticari
• Yağ Tipi Tam Sentetik
• Hacim 1 litre
• SAE Sınıfı 75W
• Spesifikasyon Ford WSS-M2C936-A VW G 052 529
• Diğer Özellikler Çift Kavramalı Şanzıman (DCT/DSG)

Castrol Transmax Dual Şanzıman Yağı İle En Çok Karşılaştırılan Şanzıman Yağları

Castrol Transmax Dual Şanzıman Yağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.