Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Binek/Hafif Ticari
Şanzıman Tipi:
Manuel
Hacim:
Yağ Tipi:
Tam Sentetik
API Sınıfı:
GL-4
SAE Sınıfı:
75W

Castrol Transmax Manual FE 75W Şanzıman Yağı Fiyatları

Castrol Şanzıman Yağı Transmax Manual Fe 75W 1 Litre

Satıcı: SAYOTO

553,40 TL

(553,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 553.40
CASTROL Şanzıman Yağı Transmax Manual Fe 75w 1 Litre

Satıcı: SAYOTO

675,00 TL

(675,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 675.00
Castrol Transmax Manual FE 75W Manuel Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: erbilotomotiv

676,50 TL

(676,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 676.50
Castrol Transmax Manual FE 75W Manuel Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: hilmiotomotiv

700,00 TL

(700,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 700.00
Castrol Transmax Manual FE 75W Manuel Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: Castrol | 30 yorum

720,00 TL

(720,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 720.00
Castrol Transmax Manual FE 75W Manuel Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: sayoto

750,00 TL

(750,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 750.00
Castrol Transmax Manual FE 75W Manuel Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: izmiryagsanayi

805,14 TL

(805,14 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 805.14
Castrol Transmax Manual Fe 75W 1 Lt Manuel Gl-4 Şanzıman Yağı (2 Adet)

Satıcı: Oilmarkt

1.093,00 TL

(1.093,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1093.00
Castrol Transmax Manual Fe 75W 1 Lt Manuel Gl-4 Şanzıman Yağı (4 Adet)

Satıcı: Oilmarkt

2.096,80 TL

(2.096,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2096.80

Castrol Transmax Manual FE 75W Şanzıman Yağı Fiyat Geçmişi

Castrol Transmax Manual FE 75W Şanzıman Yağı Temel Özellikleri

Binek/Hafif Ticari
Manuel
Tam Sentetik
GL-4
75W

Castrol Transmax Manual FE 75W Şanzıman Yağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şanzıman Yağı
• Şanzıman Tipi Manuel
• Araç Tipi Binek/Hafif Ticari
• Yağ Tipi Tam Sentetik
• Hacim 1 litre
• SAE Sınıfı 75W
• API Sınıfı GL-4
• Spesifikasyon Ford WSS-M2C200-D2 MB-Approval 235.73

Castrol Transmax Manual FE 75W Şanzıman Yağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.