Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Binek/Hafif Ticari
Şanzıman Tipi:
Manuel
Hacim:
Yağ Tipi:
Yarı Sentetik
API Sınıfı:
GL-4
SAE Sınıfı:
75W-90

Castrol Universal 75W-90 Dişli Yağı (1 lt) Fiyatları

Castrol Şanzıman Yağı Transmax Unıversal 75W-90 1 Litre

Satıcı: SAYOTO

604,50 TL

(604,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 604.50
Castrol Transmax Universal 75W-90 Şanzıman Yağı 1 Lt

Satıcı: SAYOTO

604,50 TL

(604,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 604.50
Castrol Transmax Universal 75W-90 Manuel Sanzimanlar Ve Diferansiyeller Icin Ortak Api Gl-4/Gl-5 1 Litre Yag

Satıcı: SAYOTO

619,40 TL

(619,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 619.40
Castrol Universal 75W-90 1 Litre Manuel Şanzıman Yağı

Satıcı: Oilmarkt

710,80 TL

(710,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 710.80
Castrol Castrol Universal 75W-90 Dişli Yaği 1 Litre

Satıcı: tozlumadeniyag

731,90 TL

(731,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 731.90
CASTROL Transmax Universal 75w-90 Manuel Sanzimanlar Ve Diferansiyeller Icin Ortak Api Gl-4/gl-5 1 Litre Yag

Satıcı: SAYOTO

745,00 TL

(745,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 745.00
CASTROL Transmax Universal 75w-90 Şanzıman Yağı 1 Litre

Satıcı: SAYOTO

745,00 TL

(745,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 745.00
CASTROL Şanzıman Yağı Transmax Unıversal 75w-90 1 Litre

Satıcı: SAYOTO

750,00 TL

(750,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 750.00
Castrol Transmax Unıversal 75W-90 Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: tozlumadeniyag

752,40 TL

(752,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 752.40
Castrol Universal 75W-90 1 Litre Manuel Şanzıman Yağı 768,95 TL

(768,95 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 778.95
Castrol Universal 75W/90 1 Litre Manuel Şanzıman Yağı

Satıcı: Oilmarkt

779,00 TL

(779,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 789
CASTROL Transmax Universal 75w-90 Şanzıman Yağı 1 Litre

Satıcı: Castrol

860,00 TL

(860,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 860.00
Castrol Transmax Unıversal 75W-90 Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: Castrol

860,00 TL

(860,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 860.00
Castrol Transmax Universal 75W-90 1 Lt Manuel Şanzıman Yağı (2 Adet)

Satıcı: Oilmarkt

1.337,70 TL

(1.337,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1337.70
Castrol Transmax Universal 75W-90 1 Lt Manuel Şanzıman Yağı (4 Adet)

Satıcı: Oilmarkt

2.585,20 TL

(2.585,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2585.20

Castrol Universal 75W-90 Dişli Yağı (1 lt) Fiyat Geçmişi

Castrol Universal 75W-90 Dişli Yağı Ürün Ailesi

Castrol Universal 75W-90 1 lt Dişli Yağı 1 litre 604,50 TL(604,50 TL/litre)
Castrol Universal 75W-90 20 lt Dişli Yağı 20 litre Fiyat bulunamadı

Castrol Universal 75W-90 Dişli Yağı (1 lt) Temel Özellikleri

Binek/Hafif Ticari
Manuel
Yarı Sentetik
GL-4
75W-90

Castrol Universal 75W-90 Dişli Yağı (1 lt) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Dişli Yağı
• Şanzıman Tipi Manuel
• Araç Tipi Binek/Hafif Ticari Ticari
• Yağ Tipi Yarı Sentetik
• Hacim 1 litre
• SAE Sınıfı 75W-90
• API Sınıfı GL-4 GL-5

Castrol Universal 75W-90 Dişli Yağı (1 lt) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.