Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Binek/Hafif Ticari
Şanzıman Tipi:
Manuel
Hacim:
Yağ Tipi:
Sentetik
API Sınıfı:
GL-4
SAE Sınıfı:
75W

Elf Tranself NFX SAE 75W Şanzıman Yağı (3 lt) Fiyatları

Elf Şanzıman Yağı-Tranself NFX SAE 75W, 3 Litre

Satıcı: Motorxotoyedekparca

1.473,24 TL

(491,08 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1483.24
Elf Tranself Nfx Sae 75W Yarı Sentetik Şanzıman Yağı 3 L

Satıcı: kesedostu

1.610,53 TL

(536,84 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1610.53
ELF Trans Nfx Sae 75w Şanzuman Yağı 3 Litre

Satıcı: Usta Parçacı

1.750,00 TL

(583,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1750.00
ELF Trans Nfx Sae 75w Şanzuman Yağı 3 Litre

Satıcı: OTOKAYAPARCA

1.759,00 TL

(586,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1759.00
ELF Trans Nfx Sae 75w Şanzuman Yağı 3 Litre

Satıcı: KeseDostu

1.928,75 TL

(642,92 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1928.75
ELF Şanzıman Yağı Trans Nfx Sae 75w 3 Litre

Satıcı: ALBA DIŞ TİCARET

1.999,00 TL

(666,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1999.00
Elf Tranself NFX SAE 75W 3 Lt Yarı Sentetik Şanzıman Yağı

Satıcı: OİLMARKT

2.052,05 TL

(684,02 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2062.05
Elf Tranself Nfx Sae 75W Yarı Sentetik Şanzıman Yağı 3 L

Satıcı: Oilmarkt

2.270,00 TL

(756,67 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2270.00
ELF Trans Nfx Sae 75w Şanzuman Yağı 3 Litre

Satıcı: OİLMARKT

2.427,00 TL

(809,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2427.00

Elf Tranself NFX SAE 75W Şanzıman Yağı (3 lt) Fiyat Geçmişi

Elf Tranself NFX SAE 75W Şanzıman Yağı Ürün Ailesi

Elf Tranself NFX SAE 75W 3 lt Şanzıman Yağı 3 litre 1.473,24 TL(491,08 TL/litre)
Elf Tranself NFX SAE 75W 1 lt Şanzıman Yağı 1 litre Fiyat bulunamadı

Elf Tranself NFX SAE 75W Şanzıman Yağı (3 lt) Temel Özellikleri

Binek/Hafif Ticari
Manuel
Sentetik
GL-4
75W

Elf Tranself NFX SAE 75W Şanzıman Yağı (3 lt) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şanzıman Yağı
• Şanzıman Tipi Manuel
• Araç Tipi Binek/Hafif Ticari Ticari
• Yağ Tipi Sentetik
• Hacim 3 litre
• SAE Sınıfı 75W
• API Sınıfı GL-4

Elf Tranself NFX SAE 75W Şanzıman Yağı (3 lt) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.