Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Binek/Hafif Ticari
Şanzıman Tipi:
Manuel
Hacim:
Yağ Tipi:
Yarı Sentetik
API Sınıfı:
GL-5
SAE Sınıfı:
75W-80

Liqui Moly GL5 SAE 75W-80 Şanzıman Yağı Fiyatları

Liqui Moly Gl5 75W-80 LM3658 Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: tozlumadeniyag

851,84 TL

(851,84 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 851.84
Lıquı Moly Lm 3658 75W80 Gl-5 1Lt

Satıcı: tozlumadeniyag

866,60 TL

(866,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 866.60
Liqui Moly Şanzıman Yağı (Gl5) 75W80 1 Litre 3658

Satıcı: Oto Serkan Yedek Parça

929,90 TL

(929,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 929.90
Liqui Moly Gl5 75W-80 LM3658 Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: otoserkan

929,91 TL

(929,91 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 929.91
Liqui Moly Yarı Sentetik GL5 75W-80 Dişli Şanzıman Yağı 1 L

Satıcı: uzmanparça

978,07 TL

(978,07 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 978.07
Liqui Moly Gl5 75W-80 Sentetik Manuel Şanzıman Yağı 1 Lt (3658)

Satıcı: Oilmarkt

985,00 TL

(985,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 985.00
Liqui Moly Gl5 75W80 Yarı Sentetik Şanzıman Yağı 1 Lt. 3658

Satıcı: Auto Cher

1.016,80 TL

(1.016,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1016.80
Liqui Moly GL5 75W-80 Sentetik Manuel Şanzıman Yağı 1 Lt (3658) 1.024,66 TL

(1.024,66 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

58 sn önce

8 1034.66
Liqui Moly Yarı Sentetik Gl5 75W-80 Dişli Şanzıman Yağı (1 Litre) 2025 Üretim Tarihli

Satıcı: Kubilayoğlu

1.175,70 TL

(1.175,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1175.70
Liqui Moly Gl5 75W-80 Sentetik Manuel Şanzıman Yağı 1 Lt (2 Adet) (3658)

Satıcı: Oilmarkt

1.889,60 TL

(1.889,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1889.60
Liqui Moly Gl5 75W-80 Sentetik Manuel Şanzıman Yağı 1 Lt (4 Adet) (3658)

Satıcı: Oilmarkt

3.689,90 TL

(3.689,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 3689.90

Liqui Moly GL5 SAE 75W-80 Şanzıman Yağı Fiyat Geçmişi

Liqui Moly GL5 SAE 75W-80 Şanzıman Yağı Temel Özellikleri

Binek/Hafif Ticari
Manuel
Yarı Sentetik
GL-5
75W-80

Liqui Moly GL5 SAE 75W-80 Şanzıman Yağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şanzıman Yağı
• Şanzıman Tipi Manuel
• Araç Tipi Binek/Hafif Ticari
• Yağ Tipi Yarı Sentetik
• Hacim 1 litre
• SAE Sınıfı 75W-80
• API Sınıfı GL-5
• Spesifikasyon MIL-L-2105C PSA B71 2315 PSA B71 2330

Liqui Moly GL5 SAE 75W-80 Şanzıman Yağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.