Ürün Tipi:
Araç Tipi:
Binek/Hafif Ticari
Şanzıman Tipi:
Manuel
Hacim:
Yağ Tipi:
Sentetik
API Sınıfı:
GL-4
SAE Sınıfı:
75W-80

Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 Şanzıman Yağı (3 lt) Fiyatları

Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Şanzıman Yağı 3 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

1.032,70 TL

(344,23 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1032.70
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 3 Litre Şanzıman Yağı

Satıcı: Oilmarkt

1.165,40 TL

(388,47 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1165.40
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Şanzıman Yağı 3 L

Satıcı: omerotoyedekparca

1.200,00 TL

(400,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1200.00
Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 3 Litre Şanzıman Yağı

Satıcı: OİLMARKT

1.260,35 TL

(420,12 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 1270.35
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 3 Lt (2025 Ürt) Şanzıman Yağı

Satıcı: ALBA DIŞ TİCARET

1.302,00 TL

(434,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1302.00
Petrol Ofisi Maxigear EP 75W/80 3 Litre Şanzıman Yağı

Satıcı: Oilmarkt

1.353,00 TL

(451,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 1363
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Şanzıman Yağı 3 L

Satıcı: OTOKAYAPARÇA

1.368,80 TL

(456,27 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1368.80
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Şanzıman Yağı 3 L

Satıcı: Oilmarkt

1.387,00 TL

(462,33 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 1387.00
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Şanzıman Yağı 3 L

Satıcı: OTOKAYAPARCA

1.410,22 TL

(470,07 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 1410.22
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Yüksek Kaliteli Dişli Yağı 3 L

Satıcı: ALBADIŞTİCARET

1.490,00 TL

(496,67 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 1490.00
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Şanzıman Yağı 3 L

Satıcı: ENGİNPETROL

1.500,00 TL

(500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 1500.00
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Yüksek Kaliteli Dişli Yağı 3 L

Satıcı: OTOKAYAPARCA

1.569,00 TL

(523,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 1569.00
Petrol Ofisi Maxigear Ep 75W-80 Yüksek Kaliteli Dişli Yağı 3 L

Satıcı: mfk-petrol

2.010,00 TL

(670,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 2010.00
Petrol Ofisi MAXIGEAR EP 75W-80 3 Lt Şanzıman Yağı

Satıcı: MFK PETROL

2.100,00 TL

(700,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 2100.00

Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 Şanzıman Yağı (3 lt) Fiyat Geçmişi

Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 Şanzıman Yağı Ürün Ailesi

Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 3 lt Şanzıman Yağı 3 litre 1.032,70 TL(344,23 TL/litre)
Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 17 lt Şanzıman Yağı 17 litre 5.250,00 TL(308,82 TL/litre)

Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 Şanzıman Yağı (3 lt) Temel Özellikleri

Binek/Hafif Ticari
Manuel
Sentetik
GL-4
75W-80

Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 Şanzıman Yağı (3 lt) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Şanzıman Yağı
• Şanzıman Tipi Manuel
• Araç Tipi Binek/Hafif Ticari
• Yağ Tipi Sentetik
• Hacim 3 litre
• SAE Sınıfı 75W-80
• API Sınıfı GL-4

Petrol Ofisi Maxigear EP 75W-80 Şanzıman Yağı (3 lt) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.