Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acefast A25 20W Çift Çıkışlı (Type-C + USB-A) Hızlı Şarj Adaptörü - Beyaz
Satıcı: DNRbilisim | 1 yorum
650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 650.00
Acefast A25 20W PD USB Çift Çıkışlı QC 3.0 Hızlı Şarj Cihazı Satıcı: DNR Bilişim
696,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
2 696.00
Acefast Duvar Şarj Cihazı Hızlı Şarj Type-C ve USB-A Seyahat Şarj Cihazı PD20W Şarj Kafa (1xUSB-C+1xUSB-A) EU Beyaz Renk A25 Satıcı: Arestrendy
711,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 711.55
Acefast Duvar Şarj Cihazı Hızlı Şarj Type-C ve Usb-A Seyahat Şarj Cihazı PD20W Şarj Kafa (1xusb-C+1xusb-A) Eu USB C Şarj Başlık Beyaz Renk A25
Satıcı: Arestrendy
837,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 837.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER