Acefast PD65W Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Acefast PD65W Şarj Aleti Fiyatları

ACEFAST Duvar Hızlı Şarj Başlığı Type-C ve USB Çıkış PD65W Telefon ve Tablet GaN (2xUSB-C + USB-A) EU A41 Beyaz

Satıcı: Arestrendy

1.285,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 1285.35
Acefast Duvar Şarj Cihazı Type-C ve USB Çıkış PD65W Telefon ve Tablet Fast Charge Wall Charger Gan Hızlı Şarj Başlığı (2xusb-C + Usb-A) Eu A41 - Siyah

Satıcı: Arestrendy

1.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1489.00
ACEFAST Duvar Hızlı Şarj Başlığı Type-C ve USB Çıkış PD65W Telefon ve Tablet GaN (2xUSB-C + USB-A) EU A41 Siyah

Satıcı: Arestrendy

1.565,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1565.60
Acefast Duvar Şarj Cihazı Type-C ve USB Çıkış PD65W Telefon ve Tablet Fast Charge Wall Charger Gan Hızlı Şarj Başlığı (2xusb-C + Usb-A) Eu A41 - Beyaz

Satıcı: Arestrendy

1.728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1728.00
Acefast Duvar Şarj Cihazı Type-C Ve Usb Çıkış Pd65W Telefon Ve Tablet Usb C Hızlı Şarj Başlığı A41

Satıcı: Arestrendy

1.802,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 1802.70
Acefast Duvar Şarj Cihazı Type-C Ve Usb Çıkış Pd65W Telefon Ve Tablet Usb C Hızlı Şarj Başlığı A41

Satıcı: Arestrendy

1.802,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 1802.70
Acefast Duvar Şarj Cihazı Type-C Ve Usb Çıkış Pd65w Telefon Ve Tablet Usb C Hızlı Şarj Başlığı A41

Satıcı: arestrendy

2.003,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 2003.00
Acefast Duvar Şarj Cihazı Type-C Ve Usb Çıkış Pd65w Telefon Ve Tablet Usb C Hızlı Şarj Başlığı A41

Satıcı: arestrendy

2.003,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 2003.00
ACEFAST Duvar Şarj Cihazı Akıllı Şarj Cihazı Type-C to Type-C Şarj Kablo USB-C - 60W + USB-A - 5W + Medya Bağlantı Noktası 4K / 60Hz GaN PD65W EU A17 Siyah Renk

Satıcı: ares

2.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 2219

Acefast PD65W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Acefast PD65W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Acefast PD65W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 65 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 3.3-21V/3A 5-9-12-15V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A 20V/3.25A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 Adaptive Fast Charging Huawei FCP PD 3.0 (Power Delivery) PPS
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 3 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 3.3 V 15 V 20 V 21 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 3.25 A
• 1. Çıkış Gücü 65 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 1.67 A 2.22 A 3 A
• 2. Çıkış Gücü 20 W
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 3. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• 3. Çıkış Gücü 18 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Ağırlık 120 g
• Genişlik 96 mm
• Yükseklik 53 mm
• Derinlik 30 mm

Acefast PD65W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.