Ally 34513 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablosuz Çıkış Gücü:
15 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Ally 34513 Şarj Aleti Fiyatları

Ally Mobile 4 In1 15w Kablosuz Hızlı Şarj Standı Iphone+ I watch+ Pro Wireless Uyumlu

Satıcı: Akıllıphone

798,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 798.25
Ally 4 In1 15W Kablosuz Hızlı Şarj Standı Apple Uyumlu iPhone +Iwatch+Airpods (305122747)

Satıcı: Akilliphone | 10 yorum

877,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 877.50
Ally 4 In1 15W Kablosuz Hızlı Şarj Standı Apple iPhone Uyumlu+IWatch Uyumlu+Airpods Pro Wireless AL-34513 - Beyaz

Satıcı: Akıllıphone | 13 yorum

939,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 939.99
Ally 4 In1 15W Kablosuz Hızlı Şarj Standı Apple iPhone Uyumlu+IWatch Uyumlu+Airpods Pro Wireless AL-34513 - Siyah

Satıcı: Akıllıphone | 13 yorum

939,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 939.99
ALLY 4 in1 15W Kablosuz Hızlı Şarj Standı İPhone+İwatch+AirPods Pro Wireless-(5775)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

1.173,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1173.61
ALLY 4 in1 15W Kablosuz Hızlı Şarj Standı İPhone+İwatch+AirPods Pro Wireless-(5775)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

1.173,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1173.61
Ally W58 15W Qi Hızlı Şarj 4 In 1 Apple Uyumlu iPhone + Airpods Pro Kablosuz Ş-Siyah

Satıcı: Akilliphone

1.373,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1373.91
Ally W58 15W Qi Hızlı Şarj 4 İn 1 İphone+ Airpods Pro Kablosuz Şarj Standı-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

1.839,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1839.20
W58 15W Qi Hızlı Şarj 4 In 1 Iphone+ Kablosuz Şarj Standı-(5775)

Satıcı: SHC42

2.490,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2490.10

Ally 34513 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Ally 34513 Şarj Aleti Temel Özellikleri

15 W
Var
Yok

Ally 34513 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped Stand
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Çıkış Gücü 15 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 4 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Ağırlık 320 g
• Genişlik 180 mm
• Yükseklik 140 mm
• Derinlik 100 mm

Ally 34513 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.