Ally W66 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablosuz Çıkış Gücü:
15 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Var

Ally W66 Şarj Aleti Fiyatları

Ally Mobile Ally W66 15w 3 In1 Android + Iphone Taşınabilir Mini Kablosuz Hızlı Şarj Standı Siyah

Satıcı: Akıllıphone

928,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 928.28
Ally Mobile Ally W66 15w 3 In1 Android + Iphone Taşınabilir Mini Kablosuz Hızlı Şarj Standı Siyah

Satıcı: Areksphone

1.099,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1099.27
Ally W66 15W 3 In1 Android + Apple Uyumlu iPhone Taşınabilir Mini Kablosuz Hı

Satıcı: Akilliphone | 3 yorum

1.247,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 1247.07
Ally W66 15W 3 In1 Android + iPhone Taşınabilir Mini Kablosuz Hızlı Şarj Standı - Siyah

Satıcı: Akıllıphone

1.339,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1339.50
ALLY W66 15W 3 in1 Android + iPhone Taşınabilir Mini Kablosuz Hızlı Şarj Standı-(5775)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

1.542,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1542.21
Ally W66 15W 3 In1 Android + iPhone Taşınabilir Mini Kablosuz Hızlı Şarj Stand? - KR0025-5OT0Z - Siyah - Renkli

Satıcı: mirkitap

1.666,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 1666.10
W66 15W 3 In1 Android + Iphone Taşınabilir Mini Kablosuz Hızlı Şarj Standı-(5775)

Satıcı: SHC42

2.195,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2195.40
ALLY W66 15W 3 in1 Android + iPhone Taşınabilir Mini Kablosuz Hızlı Şarj Standı-(5775)

Satıcı: Elektronikçim

3.437,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 3437.73

Ally W66 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Ally W66 Şarj Aleti Temel Özellikleri

15 W
Var

Ally W66 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped
• Kablosuz Çıkış Gücü 15 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 3 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Genişlik 144 mm
• Yükseklik 81 mm
• Derinlik 12 mm

Ally W66 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.