Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Kablosuz Çıkış Gücü:
15 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Var

Ally YM-UD21 33659 Şarj Aleti Fiyatları

Ally Mobile Ally 3in1 Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj Iphone+Iwatch+ Ym-ud21 Siyah

Satıcı: Akıllıphone

475,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 475.50
Ally Mobile Ally 15w 3in1 Uyumlu Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj Iphone+iwatch+airpods Ym-ud21

Satıcı: Akıllıphone

592,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 592.32
Ally 15W 3in1 Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj Iphone+Iwatch+Airpods YM-UD21 - Beyaz

Satıcı: Akıllıphone

939,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 939.99
Ally 15W 3in1 Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj Iphone+Iwatch+Airpods YM-UD21 - Siyah

Satıcı: Akıllıphone

939,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 939.99
ALLY 15W 3in1 Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj iPhone+iWatch+AirPods YM-UD21 BEYAZ

Satıcı: Akıllıphone

939,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 939.99
ALLY 15W 3in1 Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj iPhone+iWatch+AirPods YM-UD21-(5775)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

1.310,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1310.38
Ally 15W 3İn1 Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj İphone+İwatch+Airpods Ym-Ud21-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

1.411,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 1411.70
Ally 15W 3In1 Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj Iphone+Iwatch+Airpods Ym-Ud21-(5775)

Satıcı: SHC42

1.862,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 1862.10
ALLY 15W 3in1 Şarj Standı Wireless Kablosuz Şarj iPhone+iWatch+AirPods YM-UD21-(5775)

Satıcı: MARSİLYAN

2.853,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 2853.06

Ally YM-UD21 33659 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Ally YM-UD21 33659 Şarj Aleti Temel Özellikleri

15 W
Var

Ally YM-UD21 33659 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped Stand
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Çıkış Gücü 15 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 3 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Ally YM-UD21 33659 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.