Anker B2653 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Anker B2653 Şarj Aleti Fiyatları

Anker Şarj Cihazı (45W) Usb-C ve Usb-C Kablolu (2'li Set) - B2653 - Beyaz (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: TechReyon | 139 yorum

1.104,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1104.15
Anker Şarj Cihazı (45W) + USB-C Kablo - Siyah

Satıcı: TechReyon

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1079.10
Anker Şarj Cihazı (45W) + USB-C Kablo - Beyaz

Satıcı: TechReyon

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1079.10
Anker Şarj Cihazı (45W) Usb-C ve Usb-C Kablolu (2'li Set) - B2653 - Siyah (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: TechReyon | 139 yorum

1.104,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 1104.15
Anker Şarj Cihazı (45W) Usb-C ve Usb-C Kablolu (2'li Set) - B2653 - Beyaz (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: Uğur Iletişim

1.211,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 1211.76
Anker Şarj Cihazı 45w Usb-c Ve Usb-c Kablolu 2'li Set - B2653 - Beyaz Anker Türkiye

Satıcı: techreyon

1.259,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 1259.16
Anker Şarj Cihazı 45w Usb-c Ve Usb-c Kablolu 2'li Set - B2653 - Siyah Anker Türkiye

Satıcı: techreyon

1.259,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 1259.16
Anker 45 W Şarj Cihazı + Usb-C Kablosu Beyaz 1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1899.00
Anker 45W Şarj Cihazı + Usb-C Kablo Siyah 1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 1899.00

Anker B2653 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Anker B2653 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Anker B2653 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Anker B2653 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.