Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Kablosuz Çıkış Gücü:
15 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Var

Anker UFO MagGo Kablosuz Şarj Aleti Fiyatları

Anker Ufo Maggo B25m8 Beyaz 3İn1 Magsafe Kablosuz Şarj Aleti - Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

2.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2699.10
Anker Ufo Maggo B25m8 Siyah 3İn1 Magsafe Kablosuz Şarj Aleti - Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

3.329,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3329.10
Anker UFO MagGo Kablosuz Şarj Cihazı (3'ü 1 Arada, Katlanabilir Ped) - Yeşil - B25M8 (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: La Rambla | 87 yorum

3.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3939.00
Anker MagGo 3in1 Kablosuz Katlanır Şarj B25M8, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

3.789,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 3799.96
Anker UFO MagGo Kablosuz Şarj Cihazı (3'ü 1 Arada, Katlanabilir Ped) - Siyah - B25M8 (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: İNTERA

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 3879.03
Anker Ufo MagGo B25M8 3in1 MagSafe Kablosuz Şarj Aleti - Beyaz

Satıcı: TECHANDMORE

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 3899.00
Anker Ufo MagGo B25M8 3in1 MagSafe Kablosuz Şarj Aleti - Pembe

Satıcı: TECHANDMORE

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 3899.00
Anker UFO MagGo Kablosuz Şarj Cihazı (3'ü 1 Arada, Katlanabilir Ped) - Yeşil - B25M8 (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: Nena | 87 yorum

3.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3989.00
Anker MagGo 3'ü 1 arada kablosuz şarj istasyonu, MagSafe uyumlu, Qi2 MagGo sertifikalı indüksiyon şarj cihazı, 15 W, katlanabilir seyahat şarj cihazı, iPhone 16/15/14, AirPods, Apple Watch (USB-C şarj

Satıcı: Amazon.com.tr

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 4009
Anker MagGo 3'ü 1 Arada 15W Katlanabilir Kablosuz Şarj İstasyonu, MagSafe Uyumlu, Siyah - B25M8

Satıcı: Techno Phi

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3999.00
Anker Ufo Maggo B25m8 3İn1 Magsafe Kablosuz Şarj Aleti - Pembe

Satıcı: TEKNOEVDE

4.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4049.10
Anker Ufo Maggo B25m8 3İn1 Magsafe Kablosuz Şarj Aleti - Beyaz

Satıcı: TEKNOEVDE

4.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4049.10
Anker Maggo 3in1 Kablosuz Katlanır Şarj - Pembe - B25m8

Satıcı: TeknoEvde

4.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 4049.10
Anker Maggo 3in1 Kablosuz Katlanır Şarj - Pembe - B25m8

Satıcı: Teknolüx Teknoloji

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 4199.00
Anker MagGo 3in1 Kablosuz Katlanır Şarj B25M8, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

5.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

15 5329
Anker Maggo 3ın1 Kablosuz Katlanır Siyah Şarj Cihazı 5.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

16 5319.00
Anker MagGo 3in1 Kablosuz Katlanır Şarj Cihazı - Siyah 5.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 5319.00
Anker MagGo 3in1 Kablosuz Katlanır Şarj Cihazı - Pembe 5.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

18 5319.00
Anker Maggo 3In1 Kablosuz Katlanir Şarj Ci̇hazi Pembe 5.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

19 5329.00

Anker UFO MagGo Kablosuz Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Anker UFO MagGo Kablosuz Şarj Aleti Temel Özellikleri

15 W
Var

Anker UFO MagGo Kablosuz Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped
• Kablosuz Şarj Standardı Apple MagSafe Qi2
• Kablosuz Çıkış Gücü 15 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 3 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

Anker UFO MagGo Kablosuz Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.