Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Aohi Magcube 2 67W Şarj Aleti Fiyatları

Aohi Magcube 2 Portlu Şarj Adaptörü, GaN+ 67W Hızlı Şarj Cihazı, Sarı

Satıcı: Desibela

1.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 1979.10
Aohi Magcube 2 Portlu Şarj Adaptörü, GaN+ 67W Hızlı Şarj Cihazı, Sarı

Satıcı: Desibela

2.089,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2089.05
Aohi Magcube 2 Portlu Şarj Adaptörü, Gan+ 67W Hızlı Şarj Cihazı - Sarı

Satıcı: DESİBELA | 6 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2199.00
Aohi Magcube 67W 2 Portlu Şarj Adaptörü, 140W 1m PD 3.1 480Mbps Süper Hızlı Şarj/Data Kablosu Seti

Satıcı: Desibela

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2499.00
Aohi Magcube 67W 2 Portlu Şarj Adaptörü, 140W 1m PD 3.1 480Mbps Süper Hızlı Şarj/Data Kablosu Seti

Satıcı: desibela

2.551,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 2561.12
Aohi Magcube 67W 2 Portlu Şarj Adaptörü, 140W 1m PD 3.1 480Mbps Süper Hızlı Şarj/Data Kablosu Seti

Satıcı: Desibela

2.609,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 2609.10
Aohi Magcube 67W 2 Portlu Şarj Adaptörü, 140W LED Ekranlı Naylon Örgülü Süper Hızlı Şarj/Data Kablos

Satıcı: Desibela

2.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2699.10
Aohi Magcube 67W 2 Portlu Şarj Adaptörü, 140W 1m PD 3.1 480Mbps Süper Hızlı Şarj/Data Kablosu Seti

Satıcı: Desibela

2.754,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2754.05
Aohi Magcube 67W 2 Portlu Şarj Adaptörü, 140W 1m Pd 3.1 480MBPS Süper Hızlı Şarj/data Kablosu Seti - Sarı

Satıcı: DESİBELA | 3 yorum

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 2899.00

Aohi Magcube 2 67W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Aohi Magcube 2 67W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Var

Aohi Magcube 2 67W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 67 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 3.3-21V/3A 5-9-12-15V/3A 10V/2.25A 20V/3.25A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 4.0 Adaptive Fast Charging Huawei FCP PD 3.0 (Power Delivery) PPS
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 3.3 V 15 V 20 V 21 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 3.25 A
• 1. Çıkış Gücü 67 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 10 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 2.25 A 3 A
• 2. Çıkış Gücü 22.5 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Sarı
• Ağırlık 249 g

Aohi Magcube 2 67W Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

Aohi Magcube 2 67W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.